Drahomíra Březinová

Vztahuje se k

Výstava masožravek Na Slupi

12.června » Pražský patriot
Podívat se na masožravé rostliny můžete do 17. června do Botanické zahrady Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy, Na Slupi 16, Praha 2.

Sportování pod širým nebem a zábavu pro celou rodinu nabízí Dětský den Prahy 3

2.června » Pražský patriot
V neděli 3. června se od 10 do 17 hodin ve Sportovním a rekreačním areálu Pražačka bude konat Dětský den Prahy 3 s doprovodným programem, soutěžemi a atrakcemi.

Den záchranářů a den dětí

1.června » Pražský patriot
Vodní záchranná služba ČČK Praha 15 ve spolupráci s radnicí patnácté městské části a areálem pláže Hostivař pořádají tradiční akci Den dětí na Hostivařské přehradě spojenou s ukázkou výjezdové techniky Vodní záchranné služby ČČK Praha 15.

Veronské náměstí ochlazuje fontána

31.května » Pražský patriot
V těchto horkých dnech je příjemným zpestřením nově opravená fontána na Veronském náměstí v Praze 15. Okolí fontány prošlo úpravami, vznikly nové přístupové chodníčky a byla vyseta tráva.

S Drahomírou Březinovou. Procházka Olšanskými hřbitovy

1.února » Pražský patriot
Umělecky cenné a zajímavé náhrobky Olšanských hřbitovů navštivte s průvodkyní v sobotu 3. února. Sraz v 10:30 před hlavní branou. Zdarma.

Procházka: Umělecky cenné a zajímavé náhrobky

17.ledna » Pražský patriot
V sobotu 20. ledna se vydejte v 10:30 s Drahomírou Březinovou na Olšanské hřbitovy. Během komentované procházky projdete cenné a zajímavé náhrobky. Sraz je před hlavní branou hřbitovů.
Luděk Sobota - Český herec
Karel Kryl - Československý písničkář a básník
Michal Hrůza - Český zpěvák
Lucie Vondráčková - Česká zpěvačka, herečka
Kamil Střihavka - Český zpěvák

Tato informační stránka o Drahomíra Březinová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Drahomíra Březinová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes