Hana Březinová

Vztahuje se k

Když Velkým Beranovem projíždí kamion, třese se barák. Lidé chtějí obchvat

29.března » iRegiony Impuls
Obyvatelé Velkého Beranova na Jihlavsku nedočkavě vyhlížejí stavbu silničního obchvatu. Obcí totiž projíždějí tisíce aut denně. Ulevit by se jí mohlo snad do tří let. Kraj chce v blízké době začít jednat o výkupu pozemků.

Když Velkým Beranovem projíždí kamion, třese se barák. Lidé chtějí obchvat

29.března » iDNES.cz
Obyvatelé Velkého Beranova na Jihlavsku nedočkavě vyhlížejí stavbu silničního obchvatu. Obcí totiž projíždějí tisíce aut denně. Ulevit by se jí mohlo snad do tří let. Kraj chce v blízké době začít jednat o výkupu pozemků. Další články k tématu: Ja...

Události roku 2016 na Chrudimsku – 1. díl

30.prosince » Chrudimský deník
Chrudimsko - Během uplynulého roku se toho stalo opravdu hodně. Chrudimský deník byl u toho a přinášíme vám to nejzajímavější z měsíců ledna až června.

Nové trendy obcí – účetní závěrka a její význam

V současné době připravuji praktický komentář k účetním předpisům pro vybrané účetní jednotky, tedy i pro územní samosprávné celky a jimi zřizované příspěvkové organizace. Sypu na hromadu paragrafy týkající se účetnictví, rozpočtová pravidla, na n...

11. ročník mezinárodní vědecké konference Nové trendy 2016

24.října » Účetní kavárna
11. ročník mezinárodní vědecké konference pořádané Soukromou vysokou školou ekonomickou Znojmo ve spolupráci s Ekonomickou fakultou Univerzity Mateja Bela v Bánské Bystrici a Institut für Wirtschaftspädagogik Wirtschaftsuniversität Wien.
Milan Chovanec - Politik za ČSSD, hejtman Plzeňského kraje
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Hana Březinová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Březinová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes