Ben Brode

Vztahuje se k

Ben Brode, ředitel vývoje Hearthstonu, opouští Blizzard

23.dubna » Games.cz
Z testera vývojářem, z vývojáře manažerem, a jak to tak vypadá, z manažera opět vývojářem. Ben Brode, ředitel vývoje karetní hry Hearthstone, si toho v Blizzardu během patnáctileté kariéry zažil opravdu hodně, ale teď nastal čas na změnu. Brode se...

Oznámení budoucích oznámení, aneb Ben Brode o budoucnosti Hearthstone

29.ledna » Gamifique.cz
"Announcement of the announcement". Jedna z oblíbených aktivit Blizzardu při teasování budoucích novinek. Před pár dny něco podobného udělal Ben Brode a všem hráčům HS tak nasadil brouka do hlavy hned v několika oblastech.

Developer livestream přinesl zajímavé informace o budoucích novinkách a změnách napříč celým Hearthstone

14.ledna » Gamifique.cz
Ben Brode a Dean Ayala, členové Hearthstone vývojářského týmu, uspořádali livestream, kde se snažili zodpovědět nedávné otázky komunity a zmírnit negativitu ohledně nynější metagame. Jaké informace vypustili mezi HS komunitu?

Blizzard zvažuje nerf některých karet z classic setu + Vyhlídky pro rok 2017

10.ledna » Gamifique.cz
Je to nějaký ten pátek od posledního velkého nerfu a vývojářům se nejspíše stýská po klasickém zadupání hratelné karty do země (přiznejme si, že existuje velice málo případů adekvátních nerfů). V nejbližších měsících nás totiž s velkou pravděpodob...

Ben Brode komentuje kartu Purify

9.srpna » Gamifique.cz
Priest se momentálně nachází v katastrofálním stavu. Je velice obtížné poskládat deck ve standardu a v aréně se mu většina hráčů vyhýbá jako čert kříži. Ben tak Brode natočil krátké video komentující kartu Purify ze setu One Night in Karazhan.

Další vlna informací o Hearthstone. Tentokrát v podání Bena Broda

3.července » Gamifique.cz
Blizzard je rozhodně jedna z nejaktivnějších firem při komunikaci s hráči. Dnes jsme si připravili blue post od Bena Broda.
Android OS - Operační systém
Google - Vyhledávač a internetová reklamní agentura

Tato informační stránka o Ben Brode zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ben Brode" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes