Adam Brookes

Vztahuje se k

Nové knihy: Pavel Kolář, Václav Jamek, Adam Brookes a Jane Austenová

30.března » Novinky.cz
Portrét zázračného lékaře Pavla Koláře v podobě knihy-rozhovoru. Vášeň lásky malíře Kandinského. Detektivní příběhy, ale i připomínka veršů Václava Jamka i prózy Jane Austenové.

Z Číny už se dovážejí i detektivní zápletky

13.října » Kultura.iHNed.cz
V češtině vyšel špionážní román od bývalého zpravodaje BBC v Číně. Něčím se zdánlivě podobá prózám Grahama Greena. Také z knihy Noční dravec vane melancholie těch malých hybatelů dějin, onoho písku v ohromných soukolích vyšších zájmů.

Adam Brookes

14.srpna » Centrum DETEKTIVKY
Zahraniční korespondent Adam Brookes má slabost pro Čínu. Rozepsal slibnou trilogii ze světa tajných služeb...

Smrt mu hrozí doslova na každém rohu. Naučí se, jak v tomhle světě přežít?

12.srpna » KrajskeListy.cz
Nakladatelství Kniha Zlín přichází na trh s prvním dílem napínavé trilogie Adama Brookese. Špionážní thriller z pera bývalého zahraničního korespondenta BBC v Číně Noční dravec vykresluje Čínu bez příkras a zároveň odhaluje praktiky tajných služeb...

Adam Brookes: Noční dravec

6.srpna » Literárky
Z pracovního tábora uteče po dvacetiletém věznění muž přezdívaný Burák a prchá přes pouště severozápadní Číny. Před svým zatčením pracoval pro britskou tajnou službu, ale po návratu do Pekingu zjišťuje, že se mezitím vše změnilo a v nebezpečných u...

Tato informační stránka o Adam Brookes zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Brookes" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes