Dan Brown

Vztahuje se k

TOP 10 KNIHY

15.června » Právo
v týdnu od 4. do 10. 6. 1. Daniel Cole Loutkař 2. Michal Viewegh Muž a žena 3. Jo Nesbo Macbeth 4. Dan Brown Počátek 5. Sarah Pekkanen, Greer Hendricks Manželka mezi námi 6. Vlastimil Vondruška Jičínské pole mrtvých 7.

TOP 10 KNIHY

8.června » Právo
v týdnu od 28. 5. do 1. 6. 1. Michal Viewegh Muž a žena 2. Jo Nesbo Macbeth 3. Aleš Palán, Jan Šibík Raději zešílet v divočině 4. Dan Brown Počátek 5. Vlastimil Vondruška Jičínské pole mrtvých 6. Gabriela Koukalová, Martin Moravec Jiná Gabriela Ko...

Odkud pocházíme a kam směřujeme?

15.května » Chrudimka.cz
Očekávaný thriller letošního roku, který se dotýká aktuálních otázek naší civilizace. | Chrudimka.cz

ÚVAHA: Nové metody výuky matematiky a realita

9.května » Neviditelný Pes
Ač již mnoho let nemám se školstvím nic společného, kontaktu s Hejného metodou výuky matematiky jsem se nakonec nevyhnul. Když jdu na trénink, tak při vstupu do budovy míjím na průčelí domu velkou ceduli s nápisem „Hejného metoda“.

Měl Ježíš manželku? Nově objevený pergamen má odpověď

7.května » National Geographic
Útržek pergamenu ze 4. století obsahuje slova "moje žena". Nebylo by na tom nic divného, kdyby to neříkal Ježíš Kristus.

TOP 10 KNIHY

27.dubna » Právo
v týdnu od 16. do 22. 4. 1. Jo Nesbo Macbeth 2. Michal Viewegh Muž a žena 3. Gabriela Koukalová, Martin Moravec Jiná Gabriela Koukalová 4. Pavel Kolář, Renata Červenková Labyrint pohybu 5. Dan Brown Počátek 6.

Michala Marková: Překladatelé obvykle nejsou vidět. Jsme schovaní za knížkami

22.dubna » Novinky.cz
Hned po únorovém vydání se u nás román Počátek spisovatele Dana Browna vyšvihl na první místo žebříčku nejprodávanějších knih. Řeč je o českém překladu díla, na němž pracovala Michala Marková s kolegou Davidem Petrů. Jako čtenáři si často neuvědom...

TOP 10 KNIHY

20.dubna » Právo
v týdnu od 9. 4. do 15. 4. 1. Gabriela Koukalová, Martin Moravec Jiná Gabriela Koukalová 2. Jo Nesbo Macbeth 3. Michal Viewegh Muž a žena 4. Pavel Kolář, Renata Červenková Labyrint pohybu 5. Dan Brown Počátek 6. Robert Bryndza Do posledního dechu 7.

TOP 10 KNIHY

13.dubna » Právo
v týdnu od 2. do 8. 4. 1. Dan Brown Počátek 2. Robert Bryndza Do posledního dechu 3. Jan Kraus Můj soukromý buzynes 4. Vlastimil Vondruška Dračí náhrdelník 5. Aleš Palán, Jan Šibík Raději zešílet v divočině 6.

Aplikaci Šifrovací pomůcky Absolutno ocení hlavně příznivci geocachingu, skauti a účastnici soutěží s šiframi

11.dubna » AndroidAplikace.cz
Umění řešit šifry je něco, co obdivovali čtenáři i televizní diváci na fiktivních postavách Roberta Langdona Dana Browna, Indiana Jonese George Lucase a samozřejmě Sherlocka Holmese Arthura Conana Doyla. Skutečný svět má taky své geniální postavy,...

Do fiktivní čtvrti Prašina zasadil olomoucký rodák Vojtěch Matocha děj své dobrodružné prvotiny

9.dubna » ČRo Olomouc
Thriller, science fiction nebo detektivka. Směs těchto žánrů najdou čtenáři v knížce Prašina, která je prvotinou 29letého olomouckého rodáka Vojtěcha Matochy. Je napínavá, tajuplná, se špetkou romantiky. Na své si přijdou milovníci foglarovek i Da...

TOP 10 KNIHY

7.dubna » Právo
v týdnu od 26. 3. do 1. 4. 1. Dan Brown Počátek 2. Robert Bryndza Do posledního dechu 3. Aleš Palán, Jan Šibík Raději zešílet v divočině 4. Jan Kraus Můj soukromý buzynes 5. Elena Ferrante Geniální přítelkyně 4 6.

Tato informační stránka o Dan Brown zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dan Brown" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes