George Mackay Brown

Vztahuje se k

Novoroční soutěž s nakladatelstvím dybbuk

6.ledna » iLiteratura.cz
Do nového roku pro vás máme nachystané velmi speciální knižní PF 2018. S nakladatelstvím dybbuk vám jednohlasně přejeme mnoho příjemných chvil strávených s kvalitní četbou!

Z vikinského šlechtice křesťanským mučedníkem. Románová mozaika inspirovaná postavou sv. Magnuse

15.listopadu » ČRo
Románem Magnus, který vydalo pražské nakladatelství Dybbuk v překladu Petry Martínkové, se českému čtenáři vůbec poprvé představuje oceňovaný skotský spisovatel a jeden z nejvýznamnějších představitelů orknejské literatury George Mackay Brown (192...

Brown, George Mackay: Magnus

27.září » iLiteratura.cz
Kult svatého Magnuse tvoří jeden z pilířů orknejského kulturního a duchovního života a stal se inspirací pro mnoho působivých uměleckých děl, jedním z nichž je i nedávno do češtiny přeložený román Magnus George Mackaye Browna.

George Mackay Brown: Magnus

2.září » Literárky
Zadumaně krásné Orkneje u břehů Skotska představují „ostrovy plovoucí k severu“ a jejich zneuctěný aristokrat ducha Magnus Erlendson se na nich konečně dočkal statutu svatého mučedníka a patrona.

Tato informační stránka o George Mackay Brown zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "George Mackay Brown" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes