Miroslav Bubeník

Related to

TECHNOhrátky v Třemošnici lákaly na vůni kolomazi i dřeva

29.February » pardubickénovinky.cz
Průmyslová minulost, současnost i budoucnost – to je typické pro podhůří Železných hor, kam tentokrát zavítaly TECHNOhrátky na akci ve Střední odborné škole a Středním odborném učilišti technickém Třemošnice.

Silnice přes Třemošnici za moc nestojí. Dočkají se řidiči něčeho lepšího?

31.January » ČRo Pardubice
Našli byste ji až za zlomem Železných hor. Místní to mají do krajského města skoro dvakrát dál než do Čáslavi, kde plno z nich pracuje. Třemošnice se ale snaží, aby na ni v Pardubicích nezapomínali.

Na Seči začala fungovat nová stanice záchranky, zatím jen přes den

3.January » iDNES.cz
Lidé z okolí Seče a Železných hor se po letech slibů dočkali nové základny zdravotnické záchranné služby. Nelékařská posádka se dvěma záchranáři a sanitkou našla provizorní zázemí v části objektu hasičské stanice. Vznikem nové základny se zkrátí d...

Psychologové se ve školách osvědčili. Pomohou vám s potomky včetně prevence šikany ve třídě

30.September » ČRo Hradec Králové
Žáček odmítá jít do školy. Rady si s ním neví rodiče ani učitelé. Pak se ho ujímá školní psycholog a vede s ním rozhovory. A ukáže se, že v dětské duši je úplně jiný problém.

Hejtman opět vyrazil na cesty. Třemošnici slíbil pomoc při opravě vstupní brány hradu Lichnice

19.July » KrajskeListy.cz
Hejtman Martin Netolický v rámci výjezdu po regionu zavítal do města Třemošnice. Zde nejprve jednal se starostou Miroslavem Bubeníkem a následně navštívil krajské učiliště a společnost DAKO-CZ. Se starostou hovořil nejen o dopravní infrastruktuře,...

Hejtman přislíbil Třemošnici pomoc při opravě hradu Lichnice

8.July » prvnizpravy.cz
Druhou zastávkou hejtmana Martina Netolického v rámci čtvrtečního výjezdu po regionu byla Třemošnice.

Chrudimského starostu nezvolili do představenstva VaKu

Chrudimský starosta František Pilný (ANO) neuspěl při volbě představenstva společnosti Vodovody a kanalizace Chrudim (VaK Chrudim). Město je přitom s 21 procenty akcií největším podílníkem VaKu a historicky.

Tajný účet za zády partnera může zničit vztah. Dluhy zase zbytek života

1.March » ČRo Pardubice
Lidé si nejčastěji půjčují na spotřební elektroniku, auta nebo mobilní telefony. Někdy jim to přeroste přes hlavu a dluh splácejí další půjčkou.

Tato informační stránka o Miroslav Bubeník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Bubeník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes