nových článků - klikněte pro zobrazení

Tomáš Búda

V Mnichově pokračoval Oktoberfest. Plzeň „tekla“, Bayern se opájel radostí

4.října » Eurofotbal.cz
Také třetí setkání Plzně s evropským gigantem skončilo neúspěšně, Západočeši podlehli Bayernu 0:5. Hostující obrana se proti kombinačně vyspělému soupeři nestačila otáčet a ve 21. minutě již prohrávala rozdílem třídy. Dvěma góly a skvělým výkonem se…

Plzeň je na prahu Ligy mistrů. Postup Viktorie do play off vychytal kouzlící Staněk

9.srpna » Eurofotbal.cz
Viktoria Plzeň si v odvetě třetího předkola Ligy mistrů znovu poradila s Šeriffem Tiraspol poměrem 2:1 a postoupila do závěrečné části kvalifikace. Český šampion si svůj náskok z minulého týdne pojistil už v 10. minutě, kdy se trefil Jan Kliment, je…

Rallycross v Sosnové již tento víkend

23.června » eWRC.cz
Tento víkend 26. – 27. 6. se na Autodromu v Sosnové bude konat již čtvrtý závod zónového mistrovství v Rallycrossu.