Nina Buday

Related to

Kila navíc podle horoskopu: Býci si hlídají postavu, Vodnáři to mají na salámu! Jak je na tom vaše znamení?

11.July » Proženy.cz
Že má každý občas špatný den, kdy si připadá ošklivý, nechtěný a k ničemu, to tak prostě je. Některá znamení se ale ve starostech o vlastní zevnějšek utápějí častěji než jiná. Kdo nejvíc řeší nějaké to kilo navíc nebo nechtěný faldík na břiše?

Mrkev je pořád nejvíc aneb 5 věcí, které vaši pleť v létě ochrání od vrásek. Kolik z nich máte?

6.June » Proženy.cz
Sluníčko, horko, klimatizace, chlór, sůl… vaše kůže je během léta vystavena zatěžkávacím zkouškám. Jak se o ni správně starat a užívat si tak akorát opálenou a zářivou pleť i bez make-upu?

Rakům tloustne břicho, Štírům zadek. Víte, kde se ukládá tuk vašemu znamení?

14.March » Proženy.cz
Toužíte po letní postavě vyrýsované do plavek nebo se zkrátka chcete dostat trochu do formy před tím, než začnete odkládat zimní vrstvy oblečení? Horoskop vám napoví, na které části těla si dávat pozor a zapracovat na nich co nejdřív.

Nejčastější chyby při hubnutí aneb Proč se (ne)vážit každý den?

28.January » Proženy.cz
Rozhodli jste se letos dodržet své předsevzetí a jednou provždy shodit nadbytečná kila? Aby vaše snažení nepřišlo vniveč, je třeba vědět, jak na to. Nejčastějším důvodem selhání bývají stále se opakující chyby. Víme, které jsou ty hlavní i jak se ...

Tato informační stránka o Nina Buday zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nina Buday" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes