15
new stories - click to show

Lea Burnett

Related to

Vilu stavitele Beneše čeká demolice. Je nám z toho do pláče, tvrdí jeho potomci

25.July » Bleskově.cz
"Interiér vily Nad Výšinkou byl obložený precizně zpracovaným dřevem a autorem vitráží, andělů, byl Alfons Mucha," říká vnuk stavitele Viktora Beneše.

Fotky z historické vily v Praze odsouzené k demolici. Výzdobu tu dělal i Alfons Mucha

21.July » Bleskově.cz
"Interiér vily Nad Výšinkou byl obložený precizně zpracovaným dřevem a autorem vitráží, andělů, byl Alfons Mucha," říká vnuk stavitele Viktora Beneše.

Komunikační divizi Publicisu vede nově Tomáš Kleňha

29.June » Marketing&Media
Někdejší dlouholetý ředitel agentury Isobar řídí divizi, do níž spadají značky Leo Burnett, Saatchi & Saatchi a MSL. Vystřídal Pavlu Nýdrle.

Tomáš Mrkvička posílil strategický tým Publicis Groupe

Zkušený strategy planner přešel z VMLY&R. Nově je členem týmu, který zajišťuje služby pro agentury Saatchi & Saatchi, Leo Burnett a MSL i zbytek skupiny.

Young Lions: Vítězství v printu mají Böhm a Vlček z Publicisu

22.April » MediaGuru
Další soutěžní kategorií Young Lions je tisková reklama. První místo zde získali David Böhm a Richard Vlček z Publicisu.

Dezinformační „doba temna“

4.April » Nová republika
Ctihodný občan 4. 4. 2021 D-FENS Jak jsem již naznačil v jednom předešlém článku, rád bych se podíval na samozvané strážce „pravdy“, kteří dnes rozhodují o tom, co se může říkat a co už ne. S tím jak budování evropské pokrokářské totality kvaltuje...

Jak žijí hrdinové, je i na nás, říká vítěz lednové AdParády

6.March » Marketing&Media
Poprvé ve videoformátu se ukázala pravidelná reklamní hitparáda Art Directors Clubu, jejíž produkci zajistila Creative Embassy s režisérem Vítem Hradilem. Z deseti nominovaných projektů porotu nejvíce oslovil spot od agentury OAK pro Post Bellum. ...

Tato informační stránka o Lea Burnett zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lea Burnett" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes