|
Vztahuje se k |
Na mapě, ale bez majitele: Stále ještě existují území, která nikomu nepatří, jedno máme i v Evropě12.května » Svět cestovatele Na mapě, ale bez majitele: Stále ještě existují území, která nikomu nepatří, jedno máme i v Evropě. Možná máte pocit, že v dnešní době, kdy... The post Na mapě, ale bez majitele: Stále ještě existují území, která nikomu nepatří, jedno máme i v Evrop… Terra nullius: Pevniny, které nikomu nepatří29.září » EpochálníSvět.cz Poznávání světa končí prakticky na počátku 20. století. V roce 1913 objeví lidstvo poslední velký kus pevniny, souostroví Severní země poblíž Sibiře. Od té doby se sice tu a tam vynoří nějaký malý ostrůvek, ale zdá se, že lidé už zabrali všechno, co… |
|