CDR

Popis:

CDR.cz - vybráno z IT

URL:

http://cdr.cz

Katalog:

Tech

Publikuje:

3,3 položek/den

Bethesda žaluje Warner Bros. Jejich adaptace Westworldu vykrádá Fallout Shelter

22.června
Včera vyšla pro mobilní telefon s operačním systémem Android a iOS nová hra na motivy stejnojmenného seriálu Westworld. Jisté podobnosti s mobilním titulem Fallout Shelter od společnosti Bethesda Softworks si všimli nejen fanoušci, ale i vývojáři.

Využijte voucheru k nákupu Microsoft Windows 10 Pro za 300 Kč

22.června
Ještě donedávna existovaly způsoby, jak získat nejnovější operační systém Microsoft Windows 10 Pro zcela zdarma. Dnes už se ovšem prodává za absurdní cenu, která udělá díru do rozpočtu každému. Využijte aktuální slevové akce a zakupte si tento OS za minimální cenu.

Nad Star Wars se ve filmovém průmyslu stahují mračna. Kdo je na vině?

22.června
V nedávné novince jsme informovali o plánech Disney, že v rámci spin-off série Star Wars Anthology bychom se měli dočkat samostatného filmu s Bobou Fettem a nedávno byl potvrzen i film s Obi-Wan Kenobim. A nyní se vše otáčí o 180 stupňů.

Kurt Russell hraje v novém filmu o kryptoměnách

22.června
Kurt Russell a další hollywoodští herci natáčí nový kanadský film o kryptoměnách. Podle kritiků se bude jednat o jeden z nejdůležitějších filmů zabývající se právě touto tématikou, která doposud filmovým kamerám utíkala.

Létající taxi půjde na své první testování do německého Ingolstadtu

22.června
Společnosti Airbus, Audi a Italdesign daly dohromady létající taxi, které je křížencem autonomního vozidla a létajícího bezpilotního dronu. Tento týden dostal i povolení k prvnímu testování v okolí domovského města Audi, Ingolstadtu.

Nač televizi, projektor pokryje celou stěnu. Přenosné pořídíte už od 1600 Kč

22.června
Žijeme v době, kdy prakticky každý touží po co největším obraze, který by navodil atmosféru domácího kina. Bohužel jsou televize příliš limitované, nepraktické a čím větší obraz toužíte sledovat, tím větší kus vašeho obýváku si odseknete. Kýžených předností ale dosáhnete i projektorem.

V Pacifiku se množí laserové útoky na americké armádní piloty. USA obviňují Čínu

22.června
Laserové útoky proti americkým pilotům se rozšířily z Afriky do asijsko-pacifické oblasti. Jejich cílem má být podle americké armády záměrné oslepení vojenských pilotů. Za těmito incidenty mají stát tzv. čínské námořní milice.

Umělá inteligence nahradí část programátorů, zastane jejich roli s 90% přesností

21.června
Společnost Mendix vyvinula službu Mendix Assist, která by měla programátorům našeptávat a doporučovat další krok při vývoje aplikací, a to s 90% přesností. Stačí to ale?

LawBreakers přechází před svým odchodem na free-to-play. Dejte mu šanci

21.června
Po uzavření studia svého vývojáře Boss Key, LawBreakers přechází na free-to-play model těsně před tím než mu v září konečně zazvoní umíráček.

Nasazení ruských pozemních bojových dronů v Sýrii skončilo totálním fiaskem

21.června
Rusové testovali v Sýrii dálkově ovládané pásové vozidla Uran-9, které jsou určeny k palebné podpoře pěchoty a protiteroristických jednotek. Výsledky testů ukázaly katastrofální nedostatky těchto vozítek.

Zakladatel kryptoměny TRX kupuje BitTorrent

20.června
Justin Sun, úspěšný podnikatel a zakladatel kryptoměny s názvem TRON, zakoupil v nedávné době známou společnost BitTorrent.

Steam končí s podporou Windows XP a Vista. Hry si od Nového roku nezahrajete

20.června
Pokud jste zakoupili hry přes nejrozšířenější digitální distribuční síť Steam, nebo jste majiteli krabicových verzí her, které jste museli přes Steam aktivovat, zbystřete. Své oblíbené tituly si na starších verzích Windows už nezahrajete.

Produktivní život na levačce: Už máte své chytré hodinky s kamerou?

20.června
Chytré hodinky se za posledních pár let vyhrabaly z bezmocných zařízení v kousek technologie, která spolehlivě umocní váš produktivní život nebo dokonce zcela nahradí jakoukoliv potřebu mobilního telefonu. V aktuálních slevách je dokonce pořídíte za velmi příznivé ceny.

George Lucas prozradil, jak měly původně skončit Hvězdné války

19.června
George Lucas poodhalil v knize Jamese Camerona: Story of Science Fiction, jak by vypadala další trilogie Star Wars v jeho podání. Chtěl v ní dovysvětlit celý koncept Síly, midi-chlorianů a také představit nová mikrobiotická stvoření - Whilly.

Horší – lepší? Zahrajte si zdarma Unreal Tournament v podobě Atari 2600

19.června
Doba honby za nejvěrohodnější grafikou sice už pominula ve prospěch vytváření jedinečných stylů. UT 2600 je demake známého Unreal Tournament, jakoby stylizovaný pro Atari 2600, a posouvá příčku úplně jinam… níže, konkrétně řečeno.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes