15
new stories - click to show

CDR

Description:

CDR.cz - vybráno z IT

URL:

http://cdr.cz

Catalog:

Tech

Publishes:

11.2 items/week

Epic Games rozdává hru zdarma, která potěší hráče RPG a stříleček

10:02
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store tento týden potěší svým výběrem hry zdarma všechny milovníky stříleček a akčních her.

Ohebné iPhony by mohly vnější displej mít vybaven elektronickým inkoustem

19.May
Na veřejnost pronikla informace, že by společnost Apple mohla u některého ze svých budoucích iPhonů použít technologii e-ink, kterou lidé znají třeba z elektronických čteček knih.

WhatsApp zavede náhledy webových stránek u zaslaných odkazů

19.May
Na serveru WABetaInfo se objevila zpráva, že nejpopulárnější chatovací aplikace WhatsApp dostane další funkci v podobě náhledu webu u zaslaných odkazů

Jsou fotbalisté vysocí? (Výhody a nevýhody)

18.May
Podívejte se na jakoukoli hru a určitě uvidíte významný rozdíl mezi výškami hráčů. Výška však může mít vliv na to, jakou pozici hrajete.

3D tiskárna – co lze vytisknout?

18.May
3D tiskárna je fantastický nástroj, který vám umožní vytvářet prostorové detaily. Podívejte se, jaké prvky lze na moderních 3D tiskárnách vytisknout!

Aplikace v App Store mohou nyní zvýšit své předplatné bez vašeho vědomí

18.May
Uživatelé společnosti Apple byli doposud zvyklí na to, že při změně výše předplatného nějaké aplikace nebo služby museli být informováni dopředu a museli osobně souhlasit s navýšením nebo předplatné bylo automaticky ukončeno. Nyní se nikdo nikoho na souhlas ptát nebude.

Apple poslechl Evropskou unii, iPhone by měl přejít z Lightning portu na USB-C

17.May
Uživatelé mobilních telefonů iPhone jsou zvyklí na jejich standardní nabíjecí konektor Lightning a většinou si ho nemohou vynachválit. Připravovaná evropská legislativa však donutila Apple přejít na obecný standard v podobě USB-C.

McLaren vstupuje do světa elektronických sportů, jeho stáj se přidá do Formule E

16.May
Popularita elektronických sportů během koronaviru a tehdejších omezení prudce vzrostla. Příkladem jsou závody formule 1, jejíž závody v elektronické verzi se dokonce vysílaly na televizních stanicích, což přilákalo pozornost i automobilových stájí.

Americká UF/IFAS vypěstovala první rostlinu z měsíčního prachu z mise Apollo 11

16.May
Lidstvo je zase blíže své touze kolonizovat naši oběžnici, Měsíc. Podařilo se jim vypěstovat první rostliny ve vzorcích prachu z Měsíce, které dovezla mise Apollo 11. V případě pěstování přímo na Měsíci by se však potýkali tamní zemědělci hned s několika problémy.

Evropská komise podala návrh a chce, aby WhatsApp začal cenzurovat

13.May
Evropská komise podala návrh do Evropského parlamentu, který představuje balíček nařízení a opatření pro snížení nakládání s dětskou pornografií a ochranu dětí na internetu. Z tohoto důvodu by mělo dojít i k cenzurování všech chatovacích aplikací, a to včetně těch šifrovaných.

Epic Games rozdává hned tři hry zdarma

13.May
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden hned tři hry zdarma. Na své si tentokrát přijdou hráči akčních a závodních her.

Netflix zavede předplatné s reklamami. Pomůže mu se zvednout z -71% pádu?

12.May
Streamovací platforma Netflix zaznamenala za první tři měsíce tohoto roku odliv 200 000 předplatitelů. Jedním z důvodů může být vyšší cena předplatného. Brzy však uživatelé dostanou novou cenovou variantu levnějšího předplatného, ovšem podmíněného reklamou.

Prolomit ochranu Denuvo je obtížné. V současnosti to dokáže jenom jeden člověk

12.May
Ty tam jsou časy, kdy si vzájemně konkurovalo několik crackerů v prolamování protipirátské ochrany Denuvo. Jak to aktuálně vypadá s pokořením protipirátské ochrany Denuvo v letošním roce?

Od příštího roku nebudou potřeba hesla k online účtům

11.May
Bezpečnostní experti připravují novou generaci bezpečnostních standardů nazývanou FIDO, která umožní přihlašování uživatelů k online účtům bez hesel.

Bleskový výprodej: Pořiďte si bezdrátová sluchátka Lenovo s 41% slevou

10.May
Bezdrátová sluchátka jsou v dnešní době prakticky nezbytností, a proto i společnost Lenovo přišla se svým modelem, který teď můžete v akční nabídce na internetovém portálu Cafago sehnat se 41% slevou.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes