15
new stories - click to show

Maxi Caddy

Related to

Volkswagen Caddy láká na akční ceny. Navíc výrazně rozšiřuje nabídku

6.January » AUTO.cz
Nový Caddy při příchodu na český trh avizoval, že brzy bude dostupný za akční ceny. Nyní jsou tu. Zároveň se nabídka rozšiřuje o motor 1.5 TSI a další deriváty.

Pečovatelská služba Prahy 13 dostala nové auto

12.November » Pražský patriot
Středisko sociálních služeb Prahy 13 má pro potřeby terénní pečovatelské služby k dispozici nový víceúčelový vůz Volkswagen Caddy Maxi TGI, který bude využíván zejména pro rozvozy obědů nebo převoz klientů. Řediteli střediska Jiřímu Maškovi ho s o...

Rodinná MPV začínají chybět. Osobní dodávky je nahradí, potvrzuje Caddy

10.November » Auto iDNES.cz
Na rozdíl od soumarovitých dodávek minulosti, které uměly jen dřít, zvládnou ty moderní i žít. Volkswagen Caddy evoluci zachycuje za svou čtyřicetiletou kariéru důkladně. V nejčerstvějším vydání je to plnohodnotná náhrada za vymírající MPV.

Za volantem nového Volkswagenu Caddy Kombi 2.0 TDI: Golfe, jsi to opravdu ty?

1.November » AutoRevue.cz
Užitkový caddy je nejen u nás stále oblíbenější, na popularitě však nabývá i jeho osobní verze. Vyzkoušeli jsme nejlépe vybavenou.

Za volantem nového VW Caddy Kombi: Golf v montérkách jako nový rodinný ideál?

27.October » AUTO.cz
Pátou generaci primárně užitkového Volkswagenu Caddy jsme zkoušeli v okolí Mnichova. Sáhli jsme po osobní verzi, která si brousí zuby na zákazníky vymírajících empévéček.

Video: Právě testujeme nový VW Caddy. Ptejte se, co vás zajímá

21.October » AUTO.cz
Vyjet do zahraničí sbírat první jízdní dojmy je sice složitější, avšak stále možné. Proto jsme se chopili příležitosti a vyrazili prozkoumat pátou generaci užitkového Volkswagenu Caddy.

Právě testujeme nový VW Caddy. Ptejte se, co vás zajímá

21.October » AUTO.cz
Vyjet do zahraničí sbírat první jízdní dojmy je sice složitější, avšak stále možné. Proto jsme se chopili příležitosti a vyrazili prozkoumat pátou generaci užitkového Volkswagenu Caddy.

VW T4 (1990-2003): Když se radikálně změnila koncepce. Motory dopředu!

8.September » AUTO.cz
Čtvrtá generace lehkých užitkových volkswagenů přinesla před třemi dekádami technickou revoluci – motory se přestěhovaly dopředu.

Nebojte se ojetých aut s vysokým nájezdem! Jsou levnější, většinou pravidelně servisovaná a nic neskrývají

10.August » Garáž.cz
Před pár dny jsem měl „výborný nápad“, že prodám svůj Volkswagen Caddy Maxi, který jsem si koupil ani ne před rokem. Upřímně vám řeknu proč – má najeto 263 tisíc kilometrů a já měl strach, že za rok už ho nikdo nebude chtít. Jenže čím víc nad tím ...

Experti na snižování podlah z Tábora upraví pro vozíčkáře i lamborghini

22.July » Auto iDNES.cz
Zvenku je to normální dodávka. Jenže tento VW Caddy je v mnohém jiný, což naznačuje polep na boku – má sníženou podlahu v nákladovém prostoru, ta je protiskluzová s nájezdovou rampou a pásy pro upoutání invalidního vozíku. Na takto speciální úprav...
David Vodrážka - politik za ODS

Tato informační stránka o Maxi Caddy zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Maxi Caddy" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes