nových článků - klikněte pro zobrazení

Zdenek Čadra

Házenkáři Plzně deklasovali v extralize Strakonice a udrželi vedení

12.února » Sport.cz
Házenkáři Plzně deklasovali ve 21. kole extraligy 43:25 Strakonice a udrželi se v čele tabulky o bod před Lovosicemi. Lovci ve vyrovnaném duelu porazili po obratu 33:29 Kopřivnici.

Plzeňští házenkáři deklasovali Strakonice a udrželi extraligové vedení

12.února » iDNES.cz
Házenkáři Talent týmu Plzeňského kraje deklasovali ve 21. kole extraligy 43:25 Strakonice a udrželi se v čele tabulky o bod před Lovosicemi. Lovci ve vyrovnaném duelu porazili po obratu 33:29 Kopřivnici.

Házenkář Čadra nestíhal, a tak se raději vrátil do Kopřivnice

2.února » iDNES.cz
Vypjatý vstup do jarní části extraligy házenkářů prožil Zdeněk Čadra. Po půl roce se vrátil do Kopřivnice a hned naskočil proti Karviné, kde tuto sezonu začínal. Utkání, které Kopřivničtí doma prohráli 32:35, nedohrál, jelikož ve 34. minutě za stavu…

Karvinským házenkářům vyšla proti Kopřivnici sázka na sedm hráčů v poli

30.ledna » iDNES.cz
Po půlroce v Karviné je Zdeněk Čadra zpátky v Kopřivnici. A hned na úvod jarní části extraligy házenkářů nastoupil proti svému někdejšímu týmu. Leč neuspěl. Kopřivničtí v 19. kole soutěže po boji prohráli 32:35. A Čadra nedohrál... Ve 34. minutě fau…

Na odchod pomýšlím, ale chci pomoci týmu, slibuje Solák

4.září » iDNES.cz
V minulé sezoně házenkáři Baníku Karviná hodně těžili ze spolupráce spojek Dominika Soláka s Vojtěchem Patzelem. Leč ten zamířil do Německa, odkud se vrátil jeho bratr Jonáš... Budou si také rozumět?

Karvinští házenkáři věří před novou sezonou v další úspěchy

20.srpna » iDNES.cz
Byť se mistrovský kádr házenkářů Baníku Karviná změnil, zástupci klubu věří, že i v příští sezoně budou bojovat o titul. „Obměna byla razantní, deset hráčů odešlo, sedm přišlo,“ upozornil prezident karvinského klubu a trenér Michal Brůna.

Házenkářské derby dvou K: výborní brankáři byli pevní jako zeď

28.března » iDNES.cz
Házenkáři karvinského Baníku domácí čtvrtfinálové zápasy extraligy s Kopřivnicí zvládli. V sobotu zvítězili snadno 32:21, v neděli vydřeli výhru 26:19.

Pohárový svátek trval jenom dva dny, Kopřivnice se rychle rozloučila

20.září » iDNES.cz
Návrat házenkářů ISMM Kopřivnice do evropských pohárů po dlouhých 26 letech trval jen dva dny. Kopřivničtí hned v prvním kole EHF Cupu podlehli islandskému Selfossu v sobotu 25:31 a v neděli s ním remizovali 28:28.

Tato informační stránka o Zdenek Čadra zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdenek Čadra" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes