Jakub Caha

Vztahuje se k

Představujeme tým Megapixelu - fotografové s umělým světlem

31.ledna » Megapixel
Jednou z klíčových věcí, čím se společnost Megapixel odlišuje od konkurence je to, že v našem týmu pracují skuteční nadšenci pro fotografii. Pro některé z nich je focení poslání, pro jiné zábavou, zdrojem obživy, životní cestou nebo dokonce osobní...

Jakub Caha: Hodit volební lístek, nebo dlažební kostku?

10.května » Deník Referendum
V ulicích Paříže probíhaly v reakci na prezidentské volby divoké protesty. Lidé vystupovali proti Le Penové, ale i proti Macronovi. Proč se jim nezdá ani jeden z kandidátů, rozebírá z pozic radikální levice Jakub Caha.

Lukáš Topinka - videolog #7:

Lukáš Topinka - videolog #7: Se sedmým dílem svého videologu přichází Lukáš Topinka. Ten si tentokráte přizval Jakuba Cahu. Oba borci dají nejdříve zabrat svým hrudníkům a pažím, následně nám ukáží své aktuální formy. Lukáš poté probere své dosava...

Jakub Caha: Nerozumíme si

30.srpna » Deník Referendum
Anarchistické hnutí nabízí řadu cenných impulsů, které by mohly být odpovědí na mnohé potřeby většinové společnosti. Je ovšem nutné s touto většinou vést pečlivý dialog.

Jakub Caha: tvrdý trénink nohou v přípravě na Diamond Cup 2016

22.dubna » Ronnie's World
Již tuto neděli se na soutěžním pódiu BFC Extrifit Cupu v kategorii kulturistiky mužů nad 90 kg představí také Jakub Caha.

Tato informační stránka o Jakub Caha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Caha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes