Jan Caha

Related to

Doping ke sportu patří, ale výrazně se nadhodnocuje, soudí Samek

18.May » Aktin
Přemýšleli jste někdy, kdo stojí za vývojem doplňků stravy? U nás je známý např. Pavel Samek. Jak vidí výživu, suplementy i sebe ve světle budoucnosti a co si jako závodník v kulturistice myslí o dopingu?

Nechci být jen fitnesska, chci za sebou skutečně něco zanechat, vysvětluje Eva Dlabajová

12.May » Aktin
"Nakonec je neuvěřitelně krásný a naplňující pocit vidět své svěřenkyně šťastné ve světlech reflektorů, mnohdy na předních příčkách, tedy když neberou medaile rovnou," popisuje Eva Dlabajová.

Cokoliv, čemu naše mysl uvěří, stává se pro nás realitou, popisuje klíč úspěchu horolezec Adam Ondra

5.May » Aktin
Co stojí za tím posunout lidské hranice? Adam Ondra, úspěšný mladý horolezec, který zdolává mety, o níž si může běžný smrtelník nechat jen zdát, vypráví, jak se skromně dává lezení v Česku jméno.

IIFYM je bulvár pro lajky a brzo vymizí ze světa, tvrdí Ladislav "Jankowitch" Jankovič

28.April » Aktin
​Ladislav Jankovič se na poli sportovního výživového poradenství objevil jako přízrak a hned naskočil k těm nejlepším sportovcům naší scény. Čím vším si sám prošel a jaký je jeho názor na stravu či suplementy? Nejen to nám v rozhovoru prozradil.

Hezký zadek je o prociťování pohybu, radí úspěšná bikini závodnice Timea Trajtelová

21.April » Aktin
Mladá, krásná, talentovaná a hlavně nesmírně úspěšná. Jak to všechno Timea vnímá, jaké jsou její sportovní či osobní plány a co říká na Prahu? To vše se dozvíte v dnešním rozsáhlém rozhovoru.

Učíme děti spojovat cukr s pocity štěstí a úspěchu, potom desítky let dietují a bojují s nemocemi, varuje Margit Slimáková

14.April » Aktin
​Když se řekne jméno Margit Slimáková, mnoho z nás si vzpomene na fenomenální výživářku, propagátorku zdravého životního stylu, odbornici na výživu dětí, ale také na velmi kontroverzní „bufetovou vyhlášku“. Co nás čeká ve výživě v tomto roce?

10 rad pro začátečníky ve fitku

13.April » Aktin
Jak se efektivně posunout ze stádia začátečníka směrem k pokročilým silovým sportovcům? Na to vám odpoví tento článek!

3 hlavní chyby, které neustále děláme u mrtvého tahu

11.April » Aktin
Jaké jsou ty nejčastější chyby v provedení mrtvého tahu a jak začít pracovat na jejich odstranění? Jedno je jisté, po přečtení článku už se nikdy nebudete zaklánět v dotahu činky, to vám můžu zaručit.

Tělo praská a dostává na frak, mrtvý tah je můj nejoblíbenější cvik, prozrazuje Aleš Lamka

7.April » Aktin
Pokud se pohybujete ve fitness sféře, určitě jste o něm slyšeli. Jeho youtube kanál sleduje více než 150 tisíc uživatelů. Podívejme se na Aleše Lamku pod lupou. Jak se dívá na doping a co je podle něj receptem na úspěch?

Fitness vnímám jako divadlo, já jsem ale hlavně trenér, říká Jonáš Petřík

31.March » Aktin
Kdo je Jonáš Petřík, jak trénuje, proč přenechal svůj gym kamarádovi a jak vidí dnešní fitness svět a suplementy? To, i plno dalších skvělých myšlenek z Jonášovy hlavy, se dočteme v rozhovoru pro Aktin.cz.
Jindřich Šídlo - Český novinář

Tato informační stránka o Jan Caha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Caha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes