15
new stories - click to show

Jiří Carbol

Related to

Moravskoslezské exsenátory konec funkce mrzí, těší se však na více volna

27.October » iDNES.cz
Na konci předminulého týdne uplynulo šestileté funkční období dosavadních senátorů Radka Sušila (ČSSD) v karvinském volebním obvodu, Petera Koliby (ANK 2020) v části Ostravy a Hlučínska a Jiřího Carbola (KDU-ČSL) na Frýdecko-Místecku. Ve své funkc...

Moravskoslezské exsenátory konec funkce mrzí, těší se však na více volna

27.October » iRegiony Impuls
Ve své funkci skončili, ačkoli chtěli pokračovat. Na konci předminulého týdne uplynulo šestileté funkční období dosavadních senátorů Radka Sušila (ČSSD) v karvinském volebním obvodu, Petera Koliby (ANK 2020) v části Ostravy a Hlučínska a Jiřího Ca...

Senátní volby vyhrál STAN. Totální debakl vládní koalice, končí i Štěch

12.October » Deník Referendum
STAN potvrdil dobrou výchozí pozici po prvním kole, vcelku suverénně zvítězili v letošních senátních volbách a v horní komoře bude mít po dnešku nejsilnější klub. ČSSD nezískala ani mandát, a klub naopak poprvé v historii ztratí.

Carbol (KDU-ČSL) v Senátu za Frýdek-Místek nezůstane, v druhém kole ho porazila Pešatová (za STAN)

10.October » ČT24
Novou senátorkou v obvodu Frýdek-Místek se stala Helena Pešatová (za STAN). Ve druhém kole senátních voleb získala 54,03 procenta hlasů. Dosavadní senátor Jiří Carbol (KDU-ČSL) mandát neobhájil. K volbám na Frýdecko-Místecku přišlo v druhém kole z...

Bývalého spolužáka porazila. Místo Jiřího Carbola míří do Senátu Helena Pešatová

Ve druhém kole senátních voleb se ve volebním obvodu č. 69 utkali dosavadní senátor a starosta Dobré Jiří Carbol (KDU-ČSL) a Helena Pešatová (STAN), starostka Frýdlantu nad Ostravicí.

Moravskoslezský kraj vyšle do Senátu nováčky. Lékaře a dva starosty

10.October » iDNES.cz
Senátory pro další období budou ve všech třech obvodech na severu Moravy a ve Slezsku nováčci, lékař a dva starostové. V Ostravě zvítězil Ondřej Šimetka, na Karvinsku Ondřej Feber, na Frýdecko-Místecku Helena Pešatová. Na Karvinsku byl výsledek ex...

Senátní duel na Frýdecko-Místecku: O křeslo v horní komoře se utkají Jiří Carbol a Helena Pešatová

7.October » ČT24
ČT24 připravila duely všech kandidátů do Senátu, kteří postoupili do druhého kola a kteří tak mají reálnou šanci stát se zákonodárci v horní komoře parlamentu. V obvodu číslo 69 – Frýdek-Místek se utkají senátor a starosta obce Dobrá Jiří Carbol (...

Senátní duel – obvod Frýdek-Místek: Jiří Carbol (KDU-ČSL) a Helena Pešatová (za STAN)

6.October » ČRo Ostrava
Do druhého kola senátních voleb v obvodu Frýdek-Místek postoupili Jiří Carbol (KDU-ČSL) se ziskem 21,69 procenta hlasů a Helena Pešatová (za STAN) se ziskem 20,71 procenta.

Senátní duel – obvod Frýdek-Místek: Jiří Carbol (KDU-ČSL) a Helena Pešatová (STAN)

6.October » ČRo Ostrava
Do druhého kola senátních voleb v obvodu Frýdek-Místek postoupili Jiří Carbol (KDU-ČSL) se ziskem 21,69 procenta hlasů a Helena Pešatová (STAN) se ziskem 20,71 procenta.

Frýdek-Místek: Jiří Carbol (KDU-ČSL) a Helena Pešatová (STAN)

6.October » Rádiožurnál
Do 2. kola senátních voleb v obvodu Frýdek-Místek postoupili Jiří Carbol (KDU-ČSL) se ziskem 21,69 procenta hlasů a Helena Pešatová (STAN) se ziskem 20,71 procenta hlasů.

Podepsáno! Kraj povede koalice ANO, ODS+TOP 09, KDU-ČSL a ČSSD

/FOTOGALERIE/ Svými podpisy lídři stran dnes odpoledne na krajském úřadě v Ostravě stvrdili to, o čem bylo jasno už pár hodin po uzavření volebních místností a o čem si dali gentlemanskou dohodu ještě před volbami.

Senátní volby 2020: Seitlová a Carbol jdou za obhajobou. Lidovci zřejmě posílí

6.October » Deník Referendum
Tradiční předvolební analýza Deníku Referendum mapuje volební obvody, ve kterých se letos konají senátní volby. Závěrečný díl se zaměřuje na zbývajících devět moravských a slezských obvodů.

Tato informační stránka o Jiří Carbol zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Carbol" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes