15
new stories - click to show

Božena Černá

Related to

Hospodyně Božena (60) vyhrála v Megatrháku 10 tisíc: Peníze vrazí do zahrádky!

21.March » Blesk.cz
Věrnost Blesku a jeho hrám se vyplácí. Přesvědčila se o tom i Božena Černá (60), která si nenechala ujít možnost hrát MEGATRHÁK. V DENNÍ HŘE se na ni usmálo štěstí, získala 10 tisíc korun!

Poprvé se v tomto století Memoriál Alfreda Nikodéma otužilců bude plavat bez Boženky Černé

24.December » sportovnilisty.cz
I. plavecký klub otužilců Praha v roce 2021 pořádá již 75. ročník vánoční plavecké soutěže ve Vltavě – Memoriál Alfreda Nikodéma. Tato nejstarší a nejznámější otužilecká akce se uskuteční v neděli 26. prosince 2021, na druhý svátek vánoční, od 11 ho…

Foto: Vzpomínání na zesnulou devadesátiletou otužilkyni. Desítky lidí plavaly Vltavou

16.November » Aktuálně.cz
Několik desítek otužilců se v pondělí večer ve Vltavě v pražském Braníku rozloučilo s nejstarší praktikující českou otužilkyní Boženou Černou.

Pražští otužilci se koupelí ve Vltavě rozloučili se svou nejstarší členkou

15.November » Seznam Zprávy
Ani po dosažení devadesáti let se Božena Černá nevzdala lásky k ledové vodě. Ještě na jaře plavala ve Vltavě, v jejíž vlnách ji dnes její přátelé dali poslední sbohem.

Symbolická rozlučka: Božena Černá zůstane navždy v srdcích otužilců

15.November » Mělnický deník
/FOTOGALERIE/ Pražští otužilci se v pondělí 15. listopadu symbolicky rozloučili s nejstarší praktikující českou otužilkyní Boženou Černou, která zemřela 5. listopadu ve věku 91 let.

Lidé se plavbou ve Vltavě rozloučili s nejstarší českou otužilkyní

15.November » iDNES.cz
Několik desítek otužilců se v pondělí ve Vltavě v pražském Braníku rozloučilo s nejstarší praktikující českou otužilkyní Boženou Černou. Plavbou v deset stupňů studené vodě kolem osvětlené bójky s nápisem Boženka vzdali členové I. plaveckého klubu o…

Narozeniny paní Boženky. I v devadesáti letech ji lákají ledové vlny zimní Vltavy

4.March » Bleskově.cz
Nejstarší členka pražského I. plaveckého klubu otužilců přednedávnem oslavila devadesáté narozeniny. I v tomto věku si týden co týden chodí zaplavat.

Otužilci měli dostaveníčko ve Vltavě

1.February » Týden.cz
Do sobotního 18. ročníku soutěže Branické ledy se zaregistrovalo rekordních 293 otužilců, kteří si ve Vltavě o teplotě asi pět stupňů Celsia zaplavali na tratích 1000 metrů a kratších.

Zajímavé postavy na startovním molu při otužileckém Memoriálu Alfreda Nikodéma

2.January » sportovnilisty.cz
Rekordní počet otužilců si zaplaval 26. prosince 2019 ve Vltavě při letošním 73. ročníku Memoriálu Alfréda Nikodéma v Praze. Akce na Slovanském ostrově přilákala 430 účastníků a mezi nimi nebo na startovním molu byly k vidění zajímavé osobnosti česk…

Zajímavé postavy na startovním molu na otužileckém Memoriálu Alfreda Nikodéma

2.January » sportovnilisty.cz
Rekordní počet otužilců si zaplaval 26. prosince 2019 ve Vltavě při letošním 73. ročníku Memoriálu Alfreda Nikodéma v Praze. Akce na Slovanském ostrově přilákala 430 účastníků a mezi nimi nebo na startovním molu byli k vidění zajímavé osobnosti česk…

Do Vltavy se postupně ponořilo rekordních 430 otužilců. Hlavní závod vyhrála Lenka Štěrbová

26.December » sportovnilisty.cz
Rekordní počet otužilců si zaplaval ve Vltavě při letošním 73. ročníku Memoriálu Alfreda Nikodéma v Praze. Akce na Slovanském ostrově přilákala 430 účastníků, což bylo o 32 více než loni. Voda měla 5,6 stupně, teplota vzduchu byla 4,7 stupně. Vítězs…

Branické ledy přilákaly 271 otužilců, voda měla 3,5 stupně Celsia

2.February » Týden.cz
Celkem 271 otužilců různých věkových kategorií se v sobotu v Praze zúčastnilo 17. ročníku závodu Branické ledy. Plavci se vydali ve vodě o teplotě 3,5 stupně Celsia na trasy dlouhé od 100 do 1 tisíce metrů.

Tato informační stránka o Božena Černá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Božena Černá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes