Bořivoj Černý

Vztahuje se k

Rytíři na Valdštejně

3.července » iRegiony Impuls
Hrad Valdštejn zve 5.-7.7.2018 od 9 do 18 hodin na ukázky středověkých soubojů v podání skupiny historického a scénického šermu Rytíři turnovského meče.

Vánoční a novoroční akce na Valdštejně

7.prosince » iRegiony Impuls
Zažijete pohádkovou vánoční atmosféru hradu Valdštejn a vyberte si z bohatého programu. V nabídce najdete množství koncertů a třeba si i můžete ozdobit stromeček s vévodou Albrechtem z Valdštejna.

Šest let od mačetového útoku. Byl to křest ohněm, vzpomíná starosta

16.srpna » iRegiony Impuls
Před šesti lety se v baru v Novém Boru odehrál takzvaný mačetový útok. Událost se stala roznětkou rasových nepokojů na severu Čech a několika protiromských demonstrací. Pro tehdy čerstvého starostu Nového Boru Jaromíra Dvořáka šlo doslova o křest ...

Řidiči čtyřkolky Horské služby hrozí trest, za smrt lyžaře padlo obvinění

15.srpna » iRegiony Impuls
Policie na základě závěrů znalce o způsobu jízdy obvinila z usmrcení z nedbalosti řidiče čtyřkolky Horské služby. Srážku se strojem, která se odehrála na konci ledna letošního roku na Ještědu, nepřežil lyžař.

Řidiči čtyřkolky Horské služby hrozí trest, za smrt lyžaře padlo obvinění

15.srpna » iDNES.cz
Policie na základě závěrů znalce o způsobu jízdy obvinila z usmrcení z nedbalosti řidiče čtyřkolky Horské služby. Srážku se strojem, která se odehrála na konci ledna letošního roku na Ještědu, nepřežil lyžař. Další články k tématu: Padesátiletý ly...

Zemřel Jan Pikous. Byl posledním mohykánem výtvarné fotografie

7.července » iRegiony Impuls
Nenápadný šedovlasý vousatý pán v brýlích s batůžkem na zádech. Tak vídali nejčastěji Liberečané Jana Pikouse. Potkávali přitom dost možná nejslavnějšího libereckého fotografa, který zanechal svůj nesmazatelný celuloidový otisk po celém světě. V p...

Liberecké zoo chybí peníze, po pěti letech zvýšila vstupné

3.července » iRegiony Impuls
Liberecká zoologická zahrada zdražovala naposledy před pěti lety, letos už ji k vyššímu vstupnému dohnaly ekonomické důvody. Nově dospělí zaplatí o deset korun více, děti a studenti dokonce o dvacet korun. Zvýší se rovněž rodinné vstupné.

Žena chtěla chytit padajícího horolezce, má zlomené malíčky na rukou

28.června » iRegiony Impuls
V Prachovských skalách na Jičínsku se v úterý odpoledne zřítil horolezec. Muž spadl z asi čtyřmetrové výšky. Na zemi se ho snažila zachytit žena, která si však při manévru zlomila oba malíčky na rukou.

Zpřístupnění středověké věže na zámku Lemberk

24.března » iRegiony Impuls
Středověká věž s vyhlídkou na okolí zámku Lemberk bude přístupná 14. - 17. dubna 2017 od 9 do 15 hodin.

Do Rožnova na Josefský jarmark

15.března » iRegiony Impuls
V pátek 17. a v sobotu 18. března 2017 se na Masarykově náměstí v Rožnově p. R. uskuteční tradiční Josefský jarmark. Jeho součástí bude nejen pestrá nabídka zboží, ale také bohatý doprovodný program.

Náměstek Korytář dostal k zaplacení 130 tisíc za pokutu pro Liberec

6.března » iRegiony Impuls
Náměstek libereckého primátora Jan Korytář má podle soudu Liberci zaplatit 130 tisíc korun jako náhradu škody za pokutu. Tu město dostalo v době, kdy byl Korytář ve funkci primátora a zrušil zakázku na rekonstrukci náměstí.

Tato informační stránka o Bořivoj Černý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bořivoj Černý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes