15
new stories - click to show

Vendula Chalánková

Related to

Ze skvělé atmosféry vyždímat to nejlepší! Tak co? mají nový singl

Píseň Podzim je druhým singlem, který kapela TAK CO? v krátké době po sobě vydává. Předchozí song, Chodí sem i doktor Foltýn, byl doprovozen animovaným klipem z dílny mladé umělkyně Kateřiny Havlíčkové, v pořadí druhý singl vychází spolu s lyric vid…

Láska přijde tmou. Výstava obrazů, ilustrací a komiksů Venduly Chalánkové

4.March » Program výstav
Městské muzeum Rýmařov a Galerie Octopus vás zvou na výstavu obrazů, ilustrací a komiksů brněnské vizuální umělkyně VENDULY CHALÁNKOVÉ LÁSKA PŘIJDE TMOU.

Zachraň jídlo – interaktivní výstava

7.February » Kudy z nudy
Výstavní projekt originálním způsobem představuje globální i česká fakta o nakládání s potravinami a ukazuje, že i tak zdánlivě bezvýznamná věc jako je nedojedený oběd, výrazně ovlivňuje svět, ve kterém žijeme.

Zachraň jídlo

8.January » Informuji.cz
Výstavní projekt originálním způsobem představuje globální i česká... | Opava - (2023-01-19 00:00:00 - 2023-06-30 00:00:00)

Brno opět triumfuje! TIC BRNO ve spolupráci s místními designéry připravuje suvenýry, na které se v poličce prášit nikdy nebude

14.December » czechdesign.cz
Musí být suvenýry jenom předměty, „na které se doma práší“, a jsou v dnešní digitální době vůbec ještě vyhledávané? V Brně se zaměřili na jejich praktické využití i estetickou stránku, pracují s lokální tematikou a vyplácí se jim to.

Lidé jsou křehké bytosti, ale měkké cíle v Pragovka Gallery

16.November » Artalk.cz
Veronika Šrek Bromová, Petra Čížková, Viktor Fuček, Julia Gryboś a Barbora Zentková, Eliška Hanuš a Haštal Hapka, Vendula Chalánková, Petra Janda, Pille-Riin Jaik a Nazira Karimi, ka3ka3, Maud Kotasová, Tomas Kotik a Daniel Vlček, Judita Levitnerová…

Zažít Pragovku jinak: Nové výstavy v galeriích na Pragovce zkoumají médium textilu i lidské touhy

12.September » Nová Večerní Praha
17. září zahájí galerie na Pragovce poslední výstavní dějství celoročního cyklu nazvané Lidé jsou...

Vršovická kulturní křižovatka Vzlet vstupuje do nové sezóny. Láká na festival improvizace i výstavy

1.September » ČRo
Během první sezóny zrealizoval Vzlet 332 kulturních akcí, které navštívilo 15 000 diváků. I v nadcházející sezóně nabídne bohatý program v podobě výstav, divadelních představení i koncertů.

Chystá se první ročník festivalu improvizace. Ve Vzletu slaví první sezonu

28.August » iDNES.cz
Pražský kulturní prostor Vzlet má za sebou první sezonu. A celý příští týden to plánuje slavit. Dokumentárním představením o samoživitelkách se Zdeňkem Piškulou, vernisáží výstavy trojice David Böhm, Jiří Franta, Vendula Chalánková a nakonec prvním …

Festival neZavřeno Jimramov

19.June » Informuji.cz
3. ročník nejmilejšího festivalu na celé Vysočině! Výstava, koncerty,... | Jimramov - (2022-06-30 17:00:00 - 2022-07-03 00:00:00)

Tato informační stránka o Vendula Chalánková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vendula Chalánková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes