Anastázie Chocholatá

Related to

Zdeněk Troška natáčí novou líbeznou pohádku. Podívejte se na FOTKY!"

Praha I Milovník pohádek a režisér, u kterého je úspěch u diváků vždy zaručen Zdeněk Troška začal natáčet nový snímek s názvem Zakleté pírko. V jedné z hlavních rolí se objeví i herec a komik Lukáš Pavlásek, který dostal roli vodníka.

Hvězda Modrého kódu Anastázie Chocholatá: Bolestivé rozhodnutí!

14.May » Šíp
Díky Modrému kódu se podařilo proslavit mnoho mladým hereckým talentům, patří k nim i Anastázie Chocholatá. Ta ale po téměř ročním působení v seriálu na vlastní žádost odešla. Proč se rozhodla z rozjetého vlaku vystoupit? A jaký to může mít vliv n...

Jedna odchází, další nastupuje: Tenhle sympaťák posílí seriál Modrý kód

15.April » Super.cz
Jak jsme již informovali , Anastazie Chocholatá se rozhodla opustit seriál Modrý kód. Zatímco mladá herečka z obrazovek mizí, jiná tvář nastupuje. Herecký tým posílí nový lékař, kterého si zahraje Petr Buchta (34).

Konec hvězdy Modrého kódu: Výpověď kvůli stresu!

13.April » Aha!
Už žádná šikana! To si může říct hvězda Modrého kódu Anastázie Chocholatá (18). Představitelka sestřičky Evy, kterou tyranizovala kolegyně, na vlastní žádost odchází.

Další tvář mizí z obrazovky: Tahle mladá herečka odchází z oblíbeného seriálu na vlastní žádost

10.April » Super.cz
Na svém kontě už má i přes svůj nízký věk řadu seriálových rolí. Jednu z nich se ale nyní rozhodla mladá herečka Anastázie Chocholatá (18) opustit. Na obrazovce jste ji dosud mohli vídat jako sestřičku Evu v seriálu Modrý kód.

Jde z role do role, přitom ještě chodí do školy: Půvabnou seriálovou herečku čeká zkouška z dospělosti

10.March » Super.cz
Ještě nestihla sni dostudovat, role v seriálech se jí ale hrnou. Anastázie Chocholatá (18) nasbírala před televizní kamerou už řadu zkušeností. Začínala v roce 2012 v seriálu Vyprávěj jako malá Majda. Následně si zahrála například v seriálech Pust...

Tato informační stránka o Anastázie Chocholatá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anastázie Chocholatá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes