15
new stories - click to show

Martina Cihlářová

Related to

Než zazářil v Kouři. Fotografická výstava Šimona Cabana

30.October » Informuji.cz
V komorních prostorách pražské Galerie Josefa Sudka se otevřela vtipná a hravá výstava fotografických prací Šimona Cabana.

Pozorování přerodu. Kus historie prostřednictvím fotografií

18.October » Informuji.cz
V Uměleckoprůmyslovém muzeu v Praze je nyní ke zhlédnutí výstava s názvem Obrazy konců dějin. Prostřednictvím fotografií a souvisejících médií zachycuje celé desetiletí kolem přelomového okamžiku naší historie – sametové revoluce.

Zašedlé štěstí objektivem Vladimíra Birguse. Fotografická výstava v Domě U Černé Matky Boží

9.October » Informuji.cz
V objektu Uměleckoprůmyslového musea na Ovocném trhu začala další z mnoha letošních výstav, které reagují na třicetileté výročí pádu totalitního režimu u nás.

Utíkejte na konec. Za Květou Pacovskou do Colloredo-Mansfeldského paláce

2.October » Informuji.cz
Jednadevadesátiletá výtvarnice Květa Pacovská se proslavila po celém světě svými ilustracemi a autorskými knihami. V Galerii hlavního města Prahy nyní najdeme její méně známou, ranou tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let minulého století.

Informačním bludištěm s Danielem Pitínem. Nejnovější výstava v Galerii Rudolfinum

28.September » Informuji.cz
V Galerii Rudolfinum začala výstava světoznámého českého malíře Daniela Pitína. Jeho působivá, až znepokojivá díla mohou návštěvníci zhlédnout do konce tohoto roku.

Hlavy v Domě fotografie. Nejnovější výstava umělecké dvojice Jasanský – Polák odstartovala v Praze

18.September » Informuji.cz
Tandem Lukáše Jasanského a Martina Poláka je proslulý svými fotografickými cykly. Ten, který se svébytně věnuje tvorbě polského sochaře Alfonse Karneho, nalezneme nyní v pobočce Galerie hlavního města Prahy.

Minulost mladýma očima. Reflexivní výstava Josefa Chuchmy

16.September » Informuji.cz
Pražská Leica Gallery, prostor s výhradním zaměřením na fotografie, vystavuje díla známého publicisty a kritika Josefa Chuchmy.

#NováGenerace: Sklu jsem propadla úplně, říká mladá a osobitá designérka Anna Jožová

4.September » Informuji.cz
Ač jí není ani pětadvacet let, studentka Ateliéru skla pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové o sobě již nyní dává svou prací silně vědět. V oborových kruzích se o ní mluví jako jednom z nejvýraznějších talentů mladé generace sklářských výtvarník...

Poutavá barevnost, hravost a různorodé motivy. Pražské výstavy mladších umělců, které stojí za to zhlédnout do konce srpna

12.August » Informuji.cz
Během léta většinou nezačíná příliš mnoho velkých výstav, o to zajímavější jsou ale ty menší, které právě dobíhají v různých koutech metropole. Na co se můžete zajít podívat do konce měsíce?

Inspirovaný i inspirující Alberto Giacometti. Rozsáhlou retrospektivu nabízí Veletržní palác

19.July » Informuji.cz
Dílo sochaře a malíře Alberta Giacomettiho je nyní k vidění ve Veletržním paláci. Výstava ukazuje průřez celým půlstoletím tvorby věhlasného švýcarského umělce.

Syrové umění v DOXu. V Praze odstartovala mezinárodní výtvarná přehlídka

28.June » Informuji.cz
V Centru současného umění DOX se otevřela výstava ART-BRUT-ALL. Nabízí díla více než čtyřiceti umělců nejen z České republiky, ale také například z Japonska, Islandu či Polska.

Račte vstoupit. Vhled do domu a života Jana a Medy Mládkových nabízí Museum Kampa

25.June » Informuji.cz
V Museu Kampa se otevřela výstava věnovaná jeho zakladatelce, mecenášce umění Medě Mládkové. Ta letos, konkrétně 8. září, oslaví sté narozeniny.

Tato informační stránka o Martina Cihlářová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martina Cihlářová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes