Karel Čížek

Vztahuje se k

Bezejmenná skupina oslaví 10 let od svého založení v ostravském planetáriu

25.dubna » Novinky.cz
Bezejmenná skupina z Ostravy-Poruby oslaví jubileum 10 let od svého založení v Planetáriu v Krásném Poli. Její členové v něm předvedou novou divadelní hru Lukáše Bárty pod názvem Hvězdy, a to 27. dubna od 17 hodin.

Markéta Hejkalová: Ostrava se stala mým oblíbeným městem

/ROZHOVOR/ Markéta Hejkalová, spisovatelka, překladatelka a vydavatelka v jedné osobě, představí 14. listopadu v ostravském Knihcentru svoji novou knihu. Bude to román nazvaný Měj mě rád/a.

„Měj mě rád,“ přála si i Lina Heydrichová

13.října » ČRo Brno
Markéta Hejkalová vydala román s názvem Měj mě rád/a, jehož děje se vinou od roku 1902 do současnosti a odehrávají se v několika zemích. Vystupují v něm skutečné i fiktivní postavy. Poslechněte si rozhovor s autorkou.

Nástroj k zabití A. B.

7.září » Vaše Literatura
Nová kniha Markéty Hejkalové svým názvem Měj mě rád/a poněkud zavádí. Čtenář, setkávající se s titulem poprvé, může očekávat milostný román určený spíše ženám, ale realita je dost odlišná. Témata, jimiž se autorka zabývá, jsou závažná, i když pro ...

Řezbáři stínů aneb Ne, není almanach jako almanach

4.února » Citarny.cz
Published in: Poezie současná Třebas by to čtenáři i přepočítali, my máme zato, že jich je devadesát, a troškařit se nám nechce ani zbla: vždyť básník sem - básník tam, jako by na tom záleželo!

Neboť nevíme...

2.října » Literární noviny
Třebas by to čtenáři i přepočítali, my máme zato, že jich je devadesát, a troškařit se nám nechce ani zbla: vždyť básník sem - básník tam, jako by na tom záleželo! (Pravdaže záleží, předešlým jsme chtěli říci "jen" tolik, že ne každý z publikující...

Petr Čtvrtníček kšeftuje s policií. A při natáčení byl připravený zemřít!

25.září » Super.cz
Nezmar Petr Čtvrtníček s rolí kšeftmana Karla Čížka v seriálu Streamu Autobazar Monte Carlo srostl tak, jako by tuhle profesi dělal celý život. A diváci ho zase milují. Auta po něm chtějí shánět už i strážci zákona. Seriál mu ale přinesl i těžké c...

Na smrt šli odsouzení se vztyčenou hlavou, míní historik

18.dubna » Plzeňský deník
Plzeň – Před několika lety se historik Lukáš Kopecký při své práci setkal s dcerou spisovatele Františka Křeliny. Literát byl v roce 1952 odsouzen za velezradu na 12 let a prokurátorem, který ho za mříže poslal, byl neblaze proslulý Karel Čížek.

Tato informační stránka o Karel Čížek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Čížek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes