Lucie Cochlarová

Vztahuje se k

V supermarketu hořelo během dne dvakrát! Škody jdou do milionů

7.července » tn.cz
Škodu ve výši čtyři miliony korun napáchal noční požár supermarketu ve Frýdku-Místku. Jeho likvidace zabrala dvaceti hasičům čtyři hodiny, na místo vyrazili také chemici a policejní pes. Většina zboží je na odpis. V supermarketu navíc nehořelo ten...

V koření našli zárodky salmonely! Experti radí, jak se vyhnete nákaze

7.července » tn.cz
Na severu Moravy se našly zárodky bakterií salmonely v koření, které se často používá na grilování. Objevila je krajská hygiena při kontrolách veřejných provozoven.

Mladý hacker měl vydírat Babiše. Ukradl mu fotky manželky i dětí!

3.července » tn.cz
Dvacetiletý mladík z Ostravy měl podle obžaloby vydírat premiéra Andreje Babiše. Zároveň se měl účastnit i hackerských útoků na vládní a další webové stránky. Případem se bude zabývat Okresní soud v Ostravě, mladíkovi hrozí až 4 roky vězení.

Požár domu se snažili hasit sousedi, majitel ale i tak zemřel

2.července » tn.cz
Nedělní večerní požár rodinného domu ve Vřesině na Opavsku skončil tragédií. Zemřel při něm třiašedesátiletý muž. Nepomohla ani rychlá pomoc sousedů, kteří přispěchali s hasicími přístroji a sami riskovali zdraví.

Obyvatelé Karviné si oddechli, OKD tam zatím těžit nebude

19.června » tn.cz
Obyvatelé Karviné si mohou oddechnout. Společnost OKD totiž zrušila žádost o povolení těžby pod Starým Městem. Důvod ale společnost neuvedla. Rozšíření důlní činnosti je přitom součástí reorganizačního plánu.

Horké léto zvedá účty za elektřinu. Praktické rady, jak ušetřit!

17.června » tn.cz
Neobvykle teplé počasí přinutilo Čechy, aby začali mnohem dříve používat klimatizace. Energetici hlásí nárůsty odběrů, ale protože elektřina podražila, tak jsou teplé dny draze vykoupeny. Hlouběji do kapsy ale musíme sáhnout i kvůli zvyšování cen ...

Chybějí tisíce kuchařů i číšníků, hospody končí. Hlavně na venkově

17.června » tn.cz
Vypadá to, že zajít si jen tak na pivo do restaurace bude docela vzácnost. České hospody totiž začínají zavírat. A důvodem je, že v nich nemá kdo pracovat. Chybí na 15 tisíc kuchařů a číšníků.

Mládě hrabáče narozené v pražské zoologické zahradě je holka!

10.června » tn.cz
Mládě hrabáče kapského, které se před pár týdny narodilo v pražské zoologické zahradě, je holka. Dostala jméno Sawa, v překladu ze svahilštiny to znamená ,,ta pravá".

Prozkoumejte historický mlýn, inspektor ho hodnotí bronzem

7.června » tn.cz
Za zážitkem s dětmi nemusíte jen na hory nebo na hrady a zámky. Náš památkový inspektor navštívil historický vodní mlýn Wesselsky v Loučkách u Oder. Skvěle zachovaný interiér i technologie vás přenesou o stovky let do minulosti.

Spadla klec! Zloději strhávali ženám šperky, už je má policie

6.června » tn.cz
Policie v Ostravě dopadla partu osmi zlodějů, kteří podle nich v městské hromadné dopravě strhávali seniorkám z krku zlaté řetízky. Mezi zadrženými je i nezletilý chlapec (17). Zloděje zachytily bezpečnostní kamery, které jsou už ve většině tramvají.

Olze se do nohy zakousla liška! V nemocnici pro ni neměli lék

29.května » tn.cz
Velmi těžké chvíle prožila bývalá zdravotní sestra z Vítkovska, která skončila v péči lékařů poté, co ji na víkendové procházce kousla do nohy liška. Když přijela do opavské nemocnice, neměli sérum proti možné vzteklině. Shánět ho museli až v Praze.

Zahrádkáři si stěžují na sucho, za vodu platí i tisíce korun navíc!

12.května » tn.cz
Řada vesnic v Česku je kvůli dlouhotrvajícímu suchu bez vody. Dešťovka mnohdy nestačí ani na zalití zeleniny, natož pak na větší plochy trávníků. Při odebírání vody z řadu na jeho pokropení si lidé sáhnou hluboko do kapsy, připlatí si stovky (někd...

Tato informační stránka o Lucie Cochlarová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Cochlarová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes