15
new stories - click to show

Suzanne Collins

Related to

Hunger Games: Čerstvá novinka pro fanoušky populární filmové série

11.August » KINOTIP2.cz
Chystá se prequel a má už konkrétní podobu. Film bude natočen podle románu Balada o slavíkovi a hadovi od Suzanne Collins. Podle toho, co zveřejnil magazín Deadline, začátek natáčení se blíží. Promluvil o tom Joe Drake, prezident skupiny Lionsgate...

Balada o ptácích a hadech

5.November » Vaše Literatura
Návrat do minulosti Hladových her. Poznejte dospívání Coriolana Snowa, obávaného prezidenta Panemu. Pohánějí ho ambice, soupeření ho žene kupředu. Ale za moc se platí. Čím? Nakladatelství Fragment vydalo tolik očekávaný prequel Balada o ptácích a ...

Hunger Games se vracejí, prequel byl oficiálně potvrzen. Všechno, co o něm víme. Sobota Pavla Přeučila

16.May » KrajskeListy.cz
Už příští týden, 19. května, vychází v anglicky mluvících zemích zbrusu nový román spisovatelky Suzanne Collins Ballad of Songbirds and Snakes neboli Balada o ptačích pěvcích a hadech, která zavede čtenáře znovu do postapokalyptické země Panem i j...

Hunger Games: Studio Lionsgate nás vezme zpět do Panemu

10.May » Edna.cz
Zatímco Suzanne Collins chystá novou knihu, studio Lionsgate si pojišťuje práva na nový film, který nás vezme do doby před původní trilogií.

Budou se konat další Hladové hry

9.May » kfilmu.net
Ano, předloha již čeká ve skladech knihkupců a scénárista si ořezává tužky. Příprava dalších krvavých her je na spadnutí.

Hunger Games: Čeká nás knižní návrat do Panemu

7.October » Edna.cz
Spisovatelka Suzanne Collins se rozhodla opět vrátit do Panemu. nečekejte však žádné pokračování s Katniss Everdeenovou. Tentokrát se podíváme do začátku Panemu.

Hunger Games budou mít prequel

18.June » filmserver.cz
Autorka Hunger Games Suzanne Collins pracuje na jejich knižním prequelu, který vyjde příští rok. Očekává se, že bude následovat i filmová adaptace.

Hunger Games dostanou prequel

17.June » ČSFD.cz
Spisovatelka Suzanne Collins oznámila na květen roku 2020 zatím nepojmenovaný knižní prequel Hunger Games a filmová adaptace na sebe nejspíš nenechá dlouho čekat. O právech na zfilmování knihy momentálně jedná studio Lionsgate. Poslední film Hunge...

Hunger Games: Dystopická bitva o život, která proslavila Jennifer Lawrence, dostane prequel

17.June » FandímeFilmu
Spisovatelka Suzanne Collins chystá další Hunger Games a filmové studio Lionsgate potvrzuje, že bude u toho. Co nás v příběhu čeká?
Donald Sutherland - Kanadský herec
Philip Seymour Hoffman - Americký herec
Julianne Moore - Americká herečka
Melissa Mccarthy - Americká herečka
Amy Adams - Americká herečka a zpěvačka
Mila Kunis - Americká herečka ukrajinského původu
Cameron Diaz - Americká herečka
Scarlett Johansson - Americká herečka
Harry Potter - Fantasy román

Tato informační stránka o Suzanne Collins zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Suzanne Collins" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes