James Connolly

Vztahuje se k

Urgentní medicína se ve Vídni představila jako sebevědomý obor

24.října » MEDICAL TRIBUNE CZ
Urgentní medicína patří v České republice mezi velmi mladé specializace a až donedávna se omezovala především na přednemocniční péči. Ve světě se nicméně jedná o již velmi dobře zavedený obor, který v sobě kombinuje jak zdravotnické záchranné syst...

Děsivá krása: Velikonoční povstání 1916

Poblacht na hEireann (Irská republika): Mluvčí těchto slov, stojící na schodech průčelí dublinské Hlavní pošty a čtoucí z...

HISTORIE: Velikonoční povstání 1916 v Irsku (2)

5.května » Neviditelný Pes
Irové a Irky: Ve jménu božím a jménem mrtvých generací, díky kterým získalo svou dlouhou národní tradici, Irsko naším prostřednictvím volá své děti pod svou vlajku a ke zteči za svobodu.

HISTORIE: Velikonoční povstání 1916 v Irsku (1)

4.května » Neviditelný Pes
Z hlediska významných výročí slavných textů zažíváme v těchto letech velmi působivé období – loni jsme oslavili 800 Magny charty a příští rok oslavíme půlkulatiny Ústavy USA.

Irové oslavili 100. výročí zahájení procesu odtržení od Britů

27.března » EuroZprávy.cz
Dublin - Státním obřadem, slavnostním vojenským pochodem a dalšími akcemi dnes Irové oslavili 100. výročí zahájení ozbrojené vzpoury proti Britům.

Tato informační stránka o James Connolly zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "James Connolly" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes