Pat Conroy

Vztahuje se k

Stroj času: romatická love story Pán přílivu

14.dubna » filmserver.cz
Do Stroje času jsme pro vás zařadili romantického Pána přílivu , kterého v roce 1991 natočila Barbra Streisand s Nickem Noltem v hlavní roli podle románu nedávno zemřelého Pata Conroye.

Zemřel spisovatel Pat Conroy

7.března » Právo
Ve věku 70 let zemřel americký spisovatel Pat Conroy, kterého čeští čtenáři znají především díky románu Pán přílivu. Conroy v polovině února oznámil, že trpí rakovinou slinivky. Jeho tvorbu ovlivnil jeho otec Donald.

Zemřel autor Pána přílivu Pat Conroy

6.března » filmserver.cz
Ve věku 70 let zemřel čtvrtého března známý americký spisovatel Pat Conroy. Jeho nejznámější knihou byl Pán přílivu , podle níž byl natočen úspěšný film s Nickem Noltem a Barbrou Streisand.

Autor Pána přílivu přešel do širokých vod. Zemřel Pat Conroy

5.března » Týden.cz
Ve věku 70 let zemřel americký spisovatel Pat Conroy, kterého čeští čtenáři znají především díky románu Pán přílivu.

Ve věku 70 let zemřel americký spisovatel Pat Conroy

5.března » ČeskéNoviny.cz
Washington - Ve věku 70 let zemřel americký spisovatel Pat Conroy, kterého čeští čtenáři znají především díky románu Pán přílivu. Conroy v polovině února oznámil, že trpí rakovinou...

Ve věku 70 let zemřel americký spisovatel Pat Conroy

5.března » Novinky.cz
Ve věku 70 let zemřel americký spisovatel Pat Conroy, kterého čeští čtenáři znají především díky románu Pán přílivu. Conroy v polovině února oznámil, že trpí rakovinou slinivky. "Vody jsou široké a on nyní přešel," oznámila páteční úmrtí Conroyova...

Tato informační stránka o Pat Conroy zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pat Conroy" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes