15
new stories - click to show

Jackie Cruz

Related to

Tremors: Shrieker Island (2020)

Legenda Burt Gummer je zpět a tentokrát se musí vydat bojovat s Graboidy a Shriekery až na daleké exotické ostrůvky… Příspěvek Tremors: Shrieker Island (2020) pochází z Horror.cz

Hvězda lesbického seriálu Holky za mřížemi se vdala: S manželem se pochlubili prstýnky

31.August » Super.cz
Trojnásobná držitelka ceny SAG Jackie Cruz (34) v sobotu oznámila, že se provdala za umělce Fernanda Garciu Rosase. Vzali se v pátek v Mexiku a na Instagramu se pochlubili fotkou prstýnků.

Herečka z oblíbeného lesbického seriálu vystavila na pláži své přednosti

1.May » Super.cz
Herečka Jackie Cruz (32) před pár měsíci dokončila natáčení poslední řady seriálu Orange Is The New Black, pět let hrála Marisol Gonzales. Nyní si užívá zaslouženého odpočinku na pláži v Miami. V bikinách vystavila na odiv i své tvary.

Herečka z populárního seriálu o lesbičkách vyrazila do společnosti: Bujné poprsí jí přetékalo z šatů

1.February » Super.cz
Na premiéře filmu Miss Bala od režisérky Stmívání Catherine Hardwicke se to hvězdami jen hemžilo. Mezi přítomnými se objevila i představitelka drzé Marisol Gonzales ze seriálu z prostředí ženské věznice a mimo jiné lesbických vztahů Orange Is The ...

Tato informační stránka o Jackie Cruz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jackie Cruz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes