Petr Dadák

Vztahuje se k

Leo Express získal povolení pro provoz osobní železniční dopravy v Polsku

13.října » Web4Trader
Český soukromý dopravce Leo Express získal povolení pro provoz osobní železniční dopravy v Polsku. Společnost patřící podnikateli Leoši Novotnému mladšímu tak může prodloužit železniční spojení z Prahy do Ostravy o úsek do Krakova.

Leo Express zvýšil tržby a významně prohloubil ztrátu

3.října » Web4Trader
Vlakový dopravce Leo Express v letošním prvním pololetí zvýšil tržby o 13 procent na 161 milionů korun. Ztráta se prohloubila na 65 milionů korun z loňských 31 milionů Kč.

Leo Express koupil německou železniční společnost, plánuje poskytovat služby v SRN

16.srpna » Web4Trader
Český dopravce Leo Express přebírá podle magazínu Spiegel berlínskou železniční společnost Locomore, která je v insolvenci. Jezdit bude na trase mezi Berlínem a Stuttgartem na jihozápadě Německa.

Soukromý dopravce Leo Expres loni prohloubil ztrátu na zhruba 110 milionů korun

3.května » Web4Trader
Soukromý dopravce Leo Expres loni prohloubil ztrátu na zhruba 110 milionů korun, meziročně jde o propad o deset milionů korun. Tržby vzrostly o 47 milionů korun na přibližně 300 milionů korun.

Leo Express dokončila úpravu svých vlaků pro vstup na polský trh a navyšuje četnost spojení

27.dubna » Web4Trader
Leo Express dokončil přestavbu pětice svých vlaků pro provoz v Polsku. Kvůli tomu dopravce neměl od ledna k dispozici vždy jednu soupravu a omezil dopravu mezi Prahou a Bohumínem a Prahou a Uherským Hradištěm.

Leo Express po nedávné expanzi jmenuje nové regionální manažery

10.dubna » Web4Trader
Soukromý dopravce Leo Express mění organizační strukturu, generální ředitel skupiny Peter Köhler jmenoval regionální manažery.

Leo Express za minulý rok vykázala 30% nárůst počtu cestujících

1.února » Web4Trader
Soukromý dopravce Leo Express vloni svezl svými vlaky a autobusy celkem 1,4 milionu cestujících. Meziročně jde o téměř třetinový růst.

Železniční a autobusový dopravce Leo Express v pololetí meziročně snížil ztrátu

15.září » Web4Trader
Železniční a autobusový dopravce Leo Express v pololetí meziročně snížil ztrátu o sedm milionů korun na 31 milionů korun.

Leo Express koupil dopravní společnost TigerExpress zaměřenou na autobusovou přepravu

8.června » Web4Trader
Tuzemský dopravce Leo Express koupil dopravní společnost TigerExpress zaměřenou na autobusovou a minibusovou přepravu. Společnost patřící podnikateli Leoši Novotnému tím rozšířila síť o šest nových linek do polské Vratislavy, Krakova a Katovic a r...

Zákazníci dopravce Leo Express získají možnost odvozu od nádraží až domů

16.května » Web4Trader
Soukromý dopravce Leo Express plánuje od června u dvou svých spojů vozit cestující z byznys a premium třídy zdarma z vlakového nádraží domů. Služba by měla zkušebně fungovat v Praze a v Ostravě. V tiskové zprávě o tom dnes informovala společnost.

Leo Express vykázal za loňský rok poloviční ztrátu oproti roku 2014

2.května » Web4Trader
Soukromý železniční dopravce Leo Express loni snížil ztrátu na 67 milionů korun z 135 milionů v roce 2014. Tržby společnosti, která provozuje kromě železničního spojení mezi Prahou a Košicemi několik autobusových linek, vzrostly o 80 milionů korun...

Tato informační stránka o Petr Dadák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Dadák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes