Radovan Dalajka

Vztahuje se k

Lihové podvody ve firmě Morávia-Chem musí žalobce dořešit, rozhodl soud

2.března » iDNES.cz
Soud ve Zlíně vrátil k došetření případ Radovana Dalajky, který dříve řídil firmu Morávia-Chem v Hrobicích u Slušovic. Ta patřila už odsouzenému lihovému bossovi Radku Březinovi a před celníky se v ní jen fiktivně denaturoval líh. Další články k t...

Lihové podvody ve firmě Morávia-Chem musí žalobce dořešit, rozhodl soud

2.března » iRegiony Impuls
Soud ve Zlíně vrátil k došetření případ Radovana Dalajky, který dříve řídil firmu Morávia-Chem v Hrobicích u Slušovic. Ta patřila už odsouzenému lihovému bossovi Radku Březinovi a před celníky se v ní jen fiktivně denaturoval líh.

Kauza firmy Morávia-Chem a obchody s nelegálním lihem se vrací k soudu

17.října » iRegiony Impuls
Zlínský krajský soud zrušil předchozí osvobozující rozsudky týkající se Radovana Dalajky, někdejšího šéfa Morávia-Chemu. V obnoveném řízení se bude znovu zabývat kauzou nelegálního obchodování s lihem s daňovým únikem ve výši 158 milionů korun.

Kauza firmy Morávia-Chem a obchody s nelegálním lihem se vrací k soudu

17.října » iDNES.cz
Zlínský krajský soud zrušil předchozí osvobozující rozsudky týkající se Radovana Dalajky, někdejšího šéfa Morávia-Chemu. V obnoveném řízení se bude znovu zabývat kauzou nelegálního obchodování s lihem s daňovým únikem ve výši 158 milionů korun. Da...
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Radovan Dalajka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radovan Dalajka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes