Mihai Danciu

Vztahuje se k

Rumun šel na pivo do místní hospody, za týden se probral v Londýně!

12.listopadu » Virality.cz
Ať už si opičku uženete na plánovaném posezení s kamarády, které pořádáte jednou za týden, nebo nečekaně, když potkáte po dlouhé době starého známého a jdete na jedno a pár slov, většinou se pak nějakým způsobem dostanete domů a v klidu se z ní do...

Rumun šel s kamarády na pivo, probral se v Londýně: Vůbec neví, jak se tam dostal

10.listopadu » Blesk.cz
Mihai Danciu z rumunského Albești prožil příhodu jako z hollywoodského filmu. Nezaměstnaný muž šel s kamarády na pivo a probudil se 2,5 tisíce kilometrů daleko, přímo v Londýně. Rumun nemá ani ponětí, jak se tam dostal.

Chlápek šel na jedno pivko v místní hospodě. Probudil se o 2700 kiláků dál v Londýně! Co se stalo?

9.listopadu » Prima Style
Muž, který se rozhodl dojít do hospůdky v Rumunsku na jedno pivo, se probudil v Londýně, tedy asi 2700 kilometrů od domova.

Šel s kamarády na pivo v Rumunsku, probudil se v Londýně

9.listopadu » Novinky.cz
Mihai Danciu z rumunského Albești zažil příhodu, na kterou bude pravděpodobně ještě dlouho vzpomínat. Se svými přáteli si vyšel do hospody na pivo, následně se však probudil pomlácený v Londýně. Muž tvrdí, že nemá tušení, jak se do hlavního města ...

Chlápek šel na jedno pivko v místní hospodě. Probudil se o 2700 kiláků dál v Londýně! Co se stalo?

6.listopadu » Prima Style
Muž, který se rozhodl dojít do hospůdky v Rumunsku na jedno pivo, se probudil v Londýně, tedy asi 2 400 kilometrů od domova.

Tato informační stránka o Mihai Danciu zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mihai Danciu" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes