Stanislav Jan Daněk

Vztahuje se k

České nebe: Těchto 11 osobností nás letos opustilo. Kdo vám nejvíc chybí?

30.prosince » Proženy.cz
Na konci každého roku přichází nemilé „zúčtování“. Kdo nás letos opustil? Bohužel i tentokrát si paní s kosou odvedla neskutečné talenty, které se jen tak znovu neobjeví. Pojďme na ně alespoň zavzpomínat.

Poslední rozloučení s Wabi Daňkem (†70): USMÍŘENÍ RODINY

24.listopadu » Aha!
Do hudebního nebe přišla Wabiho Daňka (†70) vyprovodit i nejmladší dcera Renata, která s ním dlouho nemluvila. Byla to jeho největší bolest. Trvala totiž dlouhé roky. Usmířila je až smrt!

Zemřel Wabi Daněk

16.listopadu » CountryWorld.cz
Ve věku 70. let zemřel ve čtvrtek 16. listopadu 2017 písničkář a básník Wabi Daněk. Zpěvák podlehl dlouhému boji s těžkou nemocí. Veřejnost o tom informovala jeho rodina. Wabi Daněk, vlastním jménem Stanislav Jan Daněk, se narodil 30. ledna 1947 v...

Další smutná rána: Zemřel zpěvák Wabi Daněk!

16.listopadu » instory.cz
Heslo "do třetice všeho špatného" se v českém šoubyznysu bohužel plní.Když zemře významná osobnost, říká se, že zbývají ještě další dvě.

Po dlouhé nemoci zemřel Wabi Daněk

16.listopadu » Bleskově.cz
Vážné zdravotní potíže doprovázely slavného zpěváka dlouhá léta. V létě dokonce musel zrušit všechny své koncerty. "Omlouvám se všem, kteří se v červenci těšili.

Zemřel zpěvák Wabi Daněk (†70)! Prohrál dlouhý boj s nemocí

16.listopadu » Blesk.cz
Folkový písničkář, autor a původní interpret neoficiální trampské hymny Rosa na kolejích Wabi Daněk dnes po dlouhé nemoci zemřel. Bylo mu 70 let. Vystoupení, mejdany do rána a špatná životospráva se na jeho zdraví těžce podepsaly.

VIDEO: Wabi Daněk dostal na Impulsu k sedmdesátinám daňčí guláš

30.ledna » Revue iDNES.cz
Folkový písničkář a trampský bard Wabi Daněk slaví 30. ledna 70. narozeniny. Ke kulatinám dostal mimo jiné také speciální dárek. Když byl hostem Rádia Impuls, připravili mu daňčí guláš. Další články k tématu: Cigára a chlast. Kdysi jsem zatoužil ž...

Tato informační stránka o Stanislav Jan Daněk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislav Jan Daněk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes