Claire Danes

Vztahuje se k

Homeland: Sedmá série Homelandu očima redaktorů Edny

10.června » Edna.cz
Předposlední řada Homelandu je za námi a opět šlo o vynikající podívanou, která odrážela současné dění ve světě. Jak se nám líbila, to se dozvíte v naší redakční recenzi.

Homeland: Claire Danes o natáčení Homelandu během těhotenství

3.května » Edna.cz
Claire Danes se v show Jimmyho Fallona rozpovídala mimo jiné o tom, jak složité pro ni bylo natáčení sedmé řady Homelandu , v jehož průběhu otěhotněla.

Celebrity v očekávání: za kým letos přiletí čáp?

30.dubna » Týden.cz
Jako by se s dětmi v roce 2018 roztrhl pytel. Nové přírůstky do rodiny už mimo jiné přivítali Kate Middleton a princ Harry, herec Dwayne Johnson, rapper Macklemore a hned tři členky klanu Kardashianových. Koho ale porod teprve čeká?

Homeland: Ve finále uvidíte: Jak dopadne nebezpečná mise v Rusku?

25.dubna » Edna.cz
Carrie a Saulovi se sice podařilo získat Simone, nyní však stojí před nejtěžším úkolem. Jak ji bezpečně dostat z Ruska zpět do Spojených států? Ve finále sedmé série rozhodně nic nepůjde podle plánu.

Homeland: Titulky k epizodě All In

24.dubna » Edna.cz
České titulky k jedenáctému dílu sedmé série jsou hotové. Připravily je pro vás @KevSpa a @Lucifrid . Hezky se bavte a po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit .

Herečk Claire Danes je podruhé těhotná

20.dubna » Odhaleno.cz
Herečka Claire Danes bude letos dvojnásobnou matkou. Devětatřicetiletá hvězda totiž potvrdila, že s manželem Hughem Dancym čekají druhého potomka. Na něho se doma těší pětiletý Cyrus.

Claire Danes: Hvězda série Ve jménu vlasti se těší na radostnou událost

20.dubna » iHOT.cz
Herečka Claire Danes oznámila, že se svým manželem Hughem Dancym čeká druhé dítě. Podle vlastního prohlášení je už ve druhém trimestru, neprozradila ale pohlaví očekávaného miminka. Doma má už pětiletého syna Cyruse.

Herečka (39), která ve filmu Romeo a Julie milovala DiCapria, bude dvojnásobnou maminkou

19.dubna » Super.cz
Herečka Claire Danes (39), kterou diváci znají například ze snímků Bídníci či Téměř bez šance, čeká miminko.

Homeland: Claire Danes potvrdila, že Homeland skončí osmou řadou

18.dubna » Edna.cz
Není to příliš velké překvapení. Už několik let se totiž počítá s tím, že seriál Homeland po osmé řadě skončí. Teď to ovšem bylo definitivně potvrzeno hlavní hereckou hvězdou Claire Danes.

Homeland: Sedm tajemství o Claire Danes a Homelandu

24.února » Edna.cz
V následujících videích vám tvůrce Homelandu Alex Gansa prozradí sedm zajímavostí o seriálu a Claire Danes odhalí sedm tajemství ze svého osobního života.

Homeland: Tvůrce Homelandu o Trumpovi, Carrie a rozdělené společnosti

18.února » Edna.cz
Alex Gansa se v rozhovoru pro The Hollywood Reporter rozpovídal mimo jiné o aktuální sérii, jak ji ovlivnila současná politická situace ve Spojených státech, a zda bude osmá řada skutečně poslední.

Homeland: Ze zákulisí sedmé série

16.února » Edna.cz
Claire Danes, Mandy Patinkin a Elizabeth Marvel nám v následujících videích přiblíží, na co se můžeme těšit v sedmé řadě Homelandu . A poví nám také více o svých postavách.
Lena Dunham - Americká herečka

Tato informační stránka o Claire Danes zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Claire Danes" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes