Antonie Danešová

Vztahuje se k

Druhá nejstarší obyvatelka Zlína oslavila 103. narozeniny

19.dubna » Zlin.cz
ZLÍN - Druhá nejstarší obyvatelka města Zlína Antonie Danešová se dožila 103. narozenin. Poblahopřát jí přišli i zástupci zlínské radnice, server Zlin.cz o tom informoval mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák.

Antonie Danešová ze Zlína oslavila 103. narozeniny

19.dubna » Zlínský deník
Druhá nejstarší obyvatelka Zlína Antonie Danešová slavila 103 let. Od roku 2000 žije v Domově pro seniory na Burešově. Tonička, jak jí v domově říkají, přišla na oslavu v dobré náladě a všechny gratulanty překvapila svojí vitalitou.

Antonie Danešová oslavila 103. narozeniny

18.dubna » Zlín
Zlín – Druhá nejstarší obyvatelka města Zlína Antonie Danešová se dožila 103. narozenin. Od roku 2000 žije v Domově pro seniory Burešov a tam také své významné životní jubileum oslavila.

Druhá nejstarší obyvatelka Zlína oslavila 102. narozeniny

8.dubna » Zlin.cz
ZLÍN - Druhá nejstarší občanka města Zlína, Antonie Danešová, rozená Sýkorová, oslavila 102. narozeniny. S dárkovým balíčkem, přáním a kyticí růží jí k jejímu jubileu přišly do Domova pro seniory Burešov poblahopřát i pracovnice Odboru kanceláře p...

Antonie Danešová oslavila 102. narozeniny

6.dubna » Zlín
Zlín – Druhá nejstarší občanka města Zlína, Antonie Danešová, rozená Sýkorová, oslavila 102. narozeniny. S dárkovým balíčkem, přáním a kyticí růží jí k jejímu jubileu přišly do Domova pro seniory Burešov poblahopřát pracovnice Odboru kanceláře pri...

Tato informační stránka o Antonie Danešová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Antonie Danešová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes