15
new stories - click to show

Ferdinanda Dau

Related to

Před 110 lety se narodil Ferdinad Daučík

30.May » SK Slavia Praha
Redakce - 30. května 1910 se narodil Ferdinand Daučík. Kapitán Slavie, který přebíral slavný Středoevropský pohár. Později se stal slavným ve Španělsku, kde například trénoval FC Barcelonu.

Slávistická stopa v Barceloně

21.October » SK Slavia Praha
Redakce - Ferdinand Daučík a Jiří Hanke. Dva slávisté, kteří po svém odchodu z Československa zakotvili v katalánském velkoklubu. Jeden jako hráč, druhý jako úspěšný trenér.

Byl to pro nás skvělý test

1.July » SK Slavia Praha
Redakce - Slávisté v zápase o Pohár Ferdinanda Daučíka těsně podlehli bratislavskému Slovanu. „Hráče jsme potřebovali dostat do tempa, reprezentanti se teprve dávají dohromady," říká trenér Jindřich Trpišovský.

Šancí bylo dost, škoda jejich neproměňování, litoval Zmrhal

30.June » SK Slavia Praha
Redakce - Jaromír Zmrhal odehrál proti Slovanu Bratislava 72 minut a připsal si jednu asistenci, litoval však i tak nízké produktivity. ​„Škoda neproměňování šancí. Potřebovali jsme větší klid."

Na sezonu budeme připraveni, věří Souček

30.June » SK Slavia Praha
Redakce - Střelec dvou gólu do sítě Slovanu Bratislava Tomáš Souček hodnotil výkon i přes prohru pozitivně. „Šancí jsme měli dost. Věřím, že na sezonu budeme dobře připravení."

ONLINE: Druhý ročník utkání o Pohár Ferdinanda Daučíka

30.June » SK Slavia Praha
Redakce - Od 18:00 se Slavia utká na bratislavském Tehelném poli v duelu o Pohár Ferdinanda Daučíka.

Plán letní přípravy: Dvě rakouská soustředění a zápas se Slovanem

31.May » SK Slavia Praha
Redakce - Zápas proti Austrii Vídeň, druhý ročník utkání O pohár Ferdinanda Daučíka a dvě soustředění v Rakousku. Takový je plán letní přípravy A-týmu před nadcházející sezonou.

Tato informační stránka o Ferdinanda Dau zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ferdinanda Dau" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes