Star Death

Vztahuje se k

Billions: Fotografie z epizody Flaw in the Death Star

20.dubna » Edna.cz
Bobby pošle v pátém díle třetí řady Taylor do Silicon Valley, aby prozkoumala nové obchodní příležitosti. A Dolarový Bill plánuje velký obchod, se kterým ale ne všichni v Axe Capital souhlasí.

Čerstvé záběry z Battlefrontu 2 odhalují všechny mapy a herní módy

27.září » Doupě.cz
EA vypouští nový trailer na očekávanou akci Star Wars Battlefront 2, ve které přibližuje všechny dostupné herní módy a mapy, na které narazíte po vydání.

Multiplayer Star Wars: Battlefrontu 2 zahrne 11 rozsáhlých map

19.září » Zing
Každá je zasazená na jinou planetu a každá podporuje největší pozemní režim Galactic Assault. Menším módům budou pravděpodobně vyhrazeny další mapy.

Season Pass Star Wars: Battlefrontu je k dispozici zdarma

12.září » Zing
Na Originu a PS4 je zdarma pro všechny majitele hry, na Xboxu One však akce platí jen pro předplatitele Xbox Live Gold.

Star Wars Battlefront Ultimate Edition

19.července » Slunečnice.cz
Star Wars Battlefront Ultimate Edition obsahuje: - základní hra Star Wars Battlefront - digitální obsah z Deluxe Edice - Season Pass - rozšíření Outer Rim, Bespin, Death Star, Rogue One: Scarif Bojujte za Povstalce nebo Impérium v široké nabídce...

Superlasery Hvězdných válek přestávají být science-fiction

8.dubna » OSEL.cz
Australští laseroví fotonici skládají laserové paprsky v diamantu, úplně jako Concave Dish Composite Beam Superlaser Hvězd smrti.

Star Wars: Krádež plánů Hvězdy smrti: Kánon vs. Legendy

19.ledna » Edna.cz
Jak vypadal příběh o krádeži plánů Hvězdy smrti předtím, než Star Wars koupil Disney? Pojďme se společně podívat na všechny verze onoho příběhu a poté vybrat, která je nejlepší.

Vybíráme nejzajímavější trailery roku 2016

26.prosince » BonusWeb.cz
Trailery s největším počtem zhlédnutí na YouTube nemusí být nutně ty nejzajímavější, proto jsme rozhodli, že se s vámi podělíme o vlastní výběr. V anketě nebo diskuzi můžete vyjádřit svůj názor i vy. Další články k tématu: Nejsledovanější herní tr...

Star Wars: Battlefront půjčí DLC Hvězda Smrti na víkend zdarma

22.prosince » GamePark
DLC Hvězda Smrti (Death Star) pro akční titul Star Wars: Battlefront bude možné od 23. do 25. prosince vyzkoušet zcela zdarma. Jako bonus dostane každý za pouhé přihášení do hry 5000 kreditů. Toto DLC vyšlo v září a kromě nové mapy Death Star nabí...

Další detaily a záběry z DLC Death Star pro Star Wars: Battlefront

21.prosince » Zing
Akcí nabité lákadlo na páteční plnohodnotný trailer, spousta detailů o nových postavách a informace o zbraních, kartách a počtu map.
Harrison Ford - Americký herec
Baššár al-Asad - Prezident Sýrskej arabskej republiky

Tato informační stránka o Star Death zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Star Death" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes