Michaela Debnárová

Vztahuje se k

Michaela Debnárová: „České tratě jsou naší novou velkou výzvou“

21.února » RallyZone.cz
Sezónu 2018 považuje Košičanka Michaela Debnárová za sezónu snů. Osmkrát se postavila na start rally a osmkrát spatřila cíl. Na konci roku si došla pro ocenění za 3. místo ve třídě 8 v slovenském mistrovství. Krom toho si Michaela i spolujezdkyně ...

M. Debnárová: České tratě jsou naší novou velkou výzvou

21.února » eWRC.cz
Sezónu 2018 považuje Košičanka Michaela Debnárová za sezónu snů. Osmkrát se postavila na start rally a osmkrát spatřila cíl.

Krajča a Debnárová v Košicích s poháry

28.října » RallyZone.cz
V polovině října se odjel poslední podnik ze slovenského mistrovství v rally – Rally Košice. Soutěž rozdělená do dvou etap měla ve svém harmonogramu třináct rychlostních zkoušek s více jak 135 ostrými kilometry. Startovní listina čítala celkem 35 ...

Minařík racing v Trebišově díky Debnárové druhý

9.září » RallyZone.cz
Mechanikům a posádkám ještě ani nestačily uschnout vyprané kombinézy a už startovala další rally. Na Rally Trebišov si dojely Michaela Debnárová s Lucií Laurincovou pro stříbro ve třídě, Pavol Cireň s Marcelem Hrankou havarovali.

Minařík racingna Barumce se třemi vozy v cíli

3.září » Autosport.cz
Tři vozy z dílen Minařík racing se postavily v závěru letních prázdnin na start Barum Czech Rally Zlín 2018. V cíli z toho byly dvě bramborové příčky pro Reného Dohnala a Michaelu Debnárovou a stříbro pro Petra Krajču.

Minařík racing na Barumce se třemi vozy v cíli

31.srpna » RallyZone.cz
Tři vozy z dílen Minařík racing se postavily v závěru letních prázdnin na start Barum Czech Rally Zlín 2018. V cíli z toho byly dvě „bramborové“ příčky pro Reného Dohnala a Michaelu Debnárovou a stříbro pro Petra Krajču.

Minařík racing na Barumce se třemi vozy v cíli

31.srpna » eWRC.cz
Tři vozy z dílen Minařík racing se postavily v závěru letních prázdnin na start Barum Czech Rally Zlín 2018.

Cireň, Krajča a Debnárová úspěšní na Rally Lubeník

22.července » RallyZone.cz
Tři vozy Renault Clio z týmu Minařík racing na startu Rally Lubeník a všechny tři i v cíli. Navíc Pavol Cireň s poháry za umístění ve třídě a dvoukolkách, Petr Krajča na bedně ve třídě a Michaela Debnárová pokořila soutěž po loňské havárii.

Minařík racing v Hustopečích bohatý na poháry

29.června » RallyZone.cz
Také na Agrotec Petronas Rally Hustopeče se úspěšně prezentoval slušovický Minařík racing. Z jeho dílen vyrazilo do závodu pět vozů a všechny posádky obsadily pódiová umístění. René Dohnal byl mimo jiné druhý ve dvoukolkách a ve třídě, Petr Krajča...

Tato informační stránka o Michaela Debnárová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Debnárová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes