Milena Dědičová

Vztahuje se k

Nedostatek dětských lékařů je problémem nejen ve Zlínském kraji

1.srpna » Zlínský deník
V celém Zlínském kraji podle generálního ředitele Lázní Luhačovice Eduarda Bláhy chybí dětští lékaři. V Luhačovicích je podle jeho slov nedostatek doktorů obecně, zejména pak těch se specializací na rehabilitační a dětské lékařství.

Olomouc zkouší nové autobusy s Wi-Fi i dobíjením mobilů. Nasadí je letos

22.srpna » Olomoucký deník
Olomouc - Moderní autobus, ve kterém si cestující dobijí mobil nebo mohou během jízdy surfovat po internetu přes Wi-Fi připojení, vyjel do olomouckých ulic. Nový vůz s názvem Solaris Urbino 18, IV. generace vyrazil 18. srpna do testovacího provozu.

Dostane Německý řád Bouzov? Rozsudek padne ve středu

22.srpna » Olomoucký deník
Olomouc – Dokázal Německý řád, přesněji Česká provincie Řádu bratří domu Panny Marie v Jeruzalémě, že může dostat zpět Bouzov, nebo ne? Ač olomoucký okresní soud měl v plánu, že odpoví v pondělí, nakonec se tak nestalo. Kvůli dalším předloženým li...

Znečišťovaný hřbitov na Nové Ulici dostane zeď, síň a parčík

22.srpna » Olomoucký deník
Olomouc – Na špatně zabezpečený hřbitov na Nové Ulici upozorňují Olomoučané, kteří se tam chodí starat o hroby. Přes díry v oplocení se na místo dostávají psi, podle pozůstalých hřbitov znečišťují i lidé bez domova. Město o nedostatcích ví a chyst...

Nadšenci v Olomouci obnovují unikátní trenažer, ukáží jej na leteckém dni

22.srpna » Olomoucký deník
Olomouc - Unikátní letecký simulátor, který byl dlouhé roky zastrčený ve stodole, obnovují olomoučtí letečtí nadšenci. Pilotní cvičnou kabinu z 50. let připomínající slávu leteckých opraven na Šibeníku představí při leteckém dni koncem srpna.

Jednotná jízdenka už od září. Na vlak, autobus a MHD postačí jediná měsíční

22.srpna » Olomoucký deník
Olomouc- Od 1. září by se cestujícím, kteří pravidelně dojíždějí po Olomouckém kraji, měla jízda veřejnou dopravou značně zjednodušit. Díky tomu, že se do integrovaného dopravního systému začlení všechny zbývající regionální železniční tratě, doje...

Letní Floru navštívilo 26 tisíc lidí

21.srpna » Olomoucký deník
Olomouc – Mečíky, jiřiny, růže, výlet do exotické Malajsie či speciální včelařskou výstavu nabídla letošní letní etapa výstavy Flora Olomouc, kterou od čtvrtka do neděle navštívilo zhruba 26 tisíc lidí.

Priorita pro Libavou? Udržet školu. V září otevře pod velením obce

21.srpna » Olomoucký deník
Město Libavá – Kdyby padla základní škola ve Městě Libavá, muselo by přes 80 dětí cestovat do Moravského Berouna. Nejen místní, ale i školáci ze sousedních vesnic, kteří dojíždějí do libavské devítiletky. To by byl problém.

FOTO, VIDEO: Ragbisté se předvedli na písku na náměstí v Olomouci

20.srpna » Olomoucký deník
Olomouc – Rychlé nahrávky, tvrdá hra do těla a pády do měkkého. Jak vypadají rugbyové zápasy na písku, předvedli v sobotu na charitativní akci u olomoucké radnice děti i dospělí hráči.

FOTO, VIDEO: Balonová fiesta začala. Podívejte se na Olomouc z ptačí perspektivy

20.srpna » Olomoucký deník
Olomouc - Pestrobarevné balony zdobí o víkendu nebe nad Bouzovem na Olomoucku. Třídenní balonová fiesta se koná od sobotního rána až do neděle. Akce má dlouholetou tradici a každoročně si ji nenechá ujít několik tisíc lidí. Co do počtu balonů jde ...

Americké bombardéry B-1 a B-52 budou cvičit nad Olomouckem

20.srpna » Olomoucký deník
Libavá – Vojenský výcvikový prostor Libavá se stane jednou z operační oblastí pro mezinárodní cvičení 16 armád aliančních a partnerských zemí Ample Strike, do něhož bude zapojeno na 1500 vojáků.

V Náměšti rozjeli letní kino. Nápad se ujal, lidé chodí

19.srpna » Olomoucký deník
Náměšť na Hané – Kdo by si myslel, že éra letních kin je ta tam, mýlil by se. Naopak. Promítání pod širým nebem jako by zažívalo renesanci. Toho se také letos chopili v Náměšti na Hané.
Miroslav Krobot - Český divadelní režisér, herec

Tato informační stránka o Milena Dědičová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milena Dědičová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes