15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Lucie Dittrichová

Severka Šumperk vyhrála sprintové štafety

První říjnový den se v Opavě konal český šampionát sprintových štafet. Vyhrála štafeta SK Severka Šumperk před OK Lokomotiva Pardubice a OK Kamenice.

Splněný sen! Jakub Chaloupský z Hradce Králové je juniorským mistrem světa v orientačním běhu

20.září » ČRo Hradec Králové
Naším hostem je Jakub Chaloupský, juniorský mistr světa v orientačním běhu. Dvacetiletý reprezentant z Hradce Králové má za sebou už mnoho úspěchů,.

Junioři v orientačním běhu dosáhli historického úspěchu – po 10 letech slaví hned 2 zlata!

10.července » Svět běhu

9.července » RUN magazine
Sedmý červenec se zapíše do historie českého orientačního běhu. Na Juniorském mistrovství světa v Rumunsku se běžel závod na klasické trati a čeští junioři získali zlaté medaile v obou kategoriích. Titul šampionů slaví Lucie Dittrichová a Jakub Chal…

Desetileté čekání na juniorské zlato ukončili Dittrichová a Chaloupský

7.července » ČT24
Juniorští reprezentanti ovládli na mistrovství světa v orientační běhu v Rumunsku závod na klasické trati. Lucie Dittrichová i Jakub Chaloupský navázali na středeční druhá místa z krátké trati a vybojovali tak po deseti letech pro Českou republiku n…

Dittrichová a Chaloupský jsou juniorskými mistry světa v orientačním běhu

7.července » Sport.cz
Češi ovládli na mistrovství světa juniorů v orientační běhu v Rumunsku závod na klasické trati. Zlaté medaile získali Lucie Dittrichová a Jakub Chaloupský. Oba navázali na středeční druhá místa z krátké trati.

Zlato z MSJ pro Dittrichovou a Chaloupského

Klasická ctrať na Mistrovství světa juniorů v Rumunsku přinesla skvělý úspěch českému orienťáku - Lucie Dittrichová a Jakub Chaloupský získali mistrovské tituly!

Dittrichová a Chaloupský stříbrní na krátké trati MSJ

Mistrovství světa juniorů v Rumunsku pokračovalo krátkou tratí. Čeští závodníci Lucie Dittrichová a Jakub Chaloupský vybojovali stříbrné medaile.

Tato informační stránka o Lucie Dittrichová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Dittrichová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes