Jan Draský

Vztahuje se k

Opravená poliklinika je centrem praktického lékařství

3.července » Karlovarský deník
Karlovy Vary - S unikátním projektem, Centrem praktického lékařství, přišla společnost Nemos Group. Využila k tomu rekonstruovaný objekt polikliniky v karlovarských Rybářích.

Karlovy Vary/NEMOS: Skvělá spolupráce s krajem, Centrum praktického lékařství je společným úspěchem

29.června » Hospital IN
Jsou překvapivě místa, kde není slyšet pláč nad stavem zdravotnictví a finanční katastrofou, nevyhrožuje se umíráním neošetřených pacientů či hromadnými odchody lékařů a sester do zahraničí. Naopak – najdete tam zbrusu nová zařízení špičkové úrovn...

Praktičtí lékaři i specialisté ordinují pod jednou střechou

24.června » ČRo Karlovy Vary
Komplexní ambulantní zdravotní péči praktických lékařů a ambulantních specialistů. To od dnešního dne nabízí Centrum praktického lékařství, které se pacientům otevřelo v Karlových Varech v bývalé zubní poliklinice v Železniční ulici.

Karlovy Vary: NEMOS spustil unikátní projekt – Centrum praktického lékařství v nově zrekonstruované Poliklinice NEMOS

24.června » Hospital IN
Komplexní ambulantní zdravotní péče praktických lékařů a ambulantních specialistů, odborná a zobrazovacích vyšetření plus centrální recepce pro zajištění maximálního komfortu a informovanosti pacientů. Vše na jednom místě. To je Centrum praktickéh...

Tato informační stránka o Jan Draský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Draský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes