Petr Drulák Politolog

Vztahuje se k


Články

Světová premiéra díla skladatele Kryštofa Mařatky

10.května » MZV České republiky
Dne 16. dubna se v sále Cortot v Paříži uskutečnil pod záštitou velvyslance Petra Druláka koncert ke stému výročí založení Československa.

Hudebně-literární večer v Remeši věnovaný malíři J. Šímovi

10.května » MZV České republiky
13. dubna 2018 proběhl v Remeši hudebně-literární večer věnovaný malíři Josefu Šímovi. Akce se konala pod záštitou velvyslance České republiky Petra Druláka a starosty města Remeš Arnauda Robineta.

Zakladatel Česka na cestě Pavel Baran: Bez zarputilosti bychom to neustáli

15.září » Akademie věd ČR
Místopředseda Akademie věd ČR Pavel Baran se ohlíží za projektem Česko na cestě, který před rokem založil společně s velvyslancem ve Francii Petrem Drulákem a který spěje ke svému závěru: veřejné konferenci ve vile Lanna na konci října.

Teror v Paříži? Spíš vás srazí auto na přechodu, tvrdí český velvyslanec

1.července » Blesk.cz
Do davu před mešitou na předměstí Paříže se ve čtvrtek pokusil najet útočník. Incidentu na jihovýchodě města tentokrát zabránily bezpečnostní bariéry. Od začátku roku ale naopak islamisté v Paříži zaútočili pětkrát, ve čtyřech případech v hlavním ...

Nový stálý delegát ČR při UNESCO

Dne 24. února 2017 předal prof. Ing. Petr Drulák, Ph.D., mimořádný a zplnomocněný velvyslanec ČR ve Francii, pověřovací listiny do rukou generální ředitelky UNESCO Iriny Bokové. ČR má tak nového stálého delegáta při UNESCO.

Profesor Drulák: Berlín, Brusel, Paříž. To je pro nás důležité

Někdejší náměstek ministra zahraničí a nový český ambasador v Paříži Petr Drulák v rozhovoru pro Právo uvedl, že pro Česko je klíčové, aby mělo kvalitní vztahy s Bruselem, Berlínem a Paříží.

Drulák: Klíčový je pro ČR trojúhelník Brusel–Berlín–Paříž

30.ledna » Právo
Pro Českou republiku je klíčové, aby měla kvalitní vztahy s Bruselem, Berlínem a Paříží. V rozhovoru pro Právo to říká vysokoškolský profesor, někdejší náměstek ministra zahraničí a nový český ambasador v Paříži Petr Drulák.

Na letecké přehlídce pro děti v Thajsku se zřítila stíhačka

14.ledna » Deník.cz
Bangkok - Na letecké přehlídce v Thajsku, pořádané u příležitosti oslav dne dětí, se dnes zřítila stíhačka. Pětatřicetiletý pilot zahynul, z početných přítomných rodin nebyl nikdo zraněn. Informovalo o tom thajské ministerstvo obrany.

Trump se nebude řídit politikou jedné Číny a zvažuje zrušení Ruských sankcí

14.ledna » Deník.cz
Washington - Nastupující americký prezident Donald Trump naznačil, že by mohl zrušit některé sankce proti Rusku a nectít dosud Spojenými státy dodržovanou politiku jedné Číny. Záleží na chování obou velmocí, řekl v rozhovoru s listem Wall Street J...

Mezinárodní měnový fond schválil nový záložní úvěr pro Polsko

14.ledna » Deník.cz
Varšava - Mezinárodní měnový fond (MMF) schválil nový dvouletý záložní úvěr pro Polsko v hodnotě zhruba 8,24 miliardy eur (kolem 223 miliard Kč). Polské úřady podle MMF hodlají k tomuto úvěru přistupovat jako k preventivnímu nástroji a nemají v úm...

Spojené státy zabily v Jemenu vůdce Al-Káidy na Arabském poloostrově

14.ledna » Deník.cz
Washington/Saná - Armáda Spojených států zabila v Jemenu jednoho z vůdců teroristické sítě Al-Káidy na Arabském poloostrově (AQAP). Zásah naruší operace islámských extremistů v regionu, oznámilo v pátek na svém webu americké ministerstvo obrany.
Tomáš Podivínský - Český politik

Tato informační stránka o Petr Drulák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Drulák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes