Miloš Dvořáček

Vztahuje se k

Lidé už vědí, že program Scény ČT je pestrý. Kompresorovna byla opět zcela zaplněna!

21.července » ČT24
O televizi se často říká, že vede lidi k pasivnímu životu. Scéna ČT však není místem, kde se jenom sedí. Návštěvníci si mohou leccos vyzkoušet. Dnes to byla hra na bicí, na kontrabas a taky zkouška dabování. Závěr patřil dámám z hudebního světa.

Chvojení láká na Žalmana, Křesťana, Kamelot i Spirituál kvintet

15.června » iRegiony Impuls
Folk a jemu blízké žánry rozezní v pátek lesní arboretum ve Vysokém Chvojně. Na pódium tamějšího přírodního amfiteátru zamíří Žalman, Marien, Kamelot či Spirituál kvintet.

Chvojení láká na Žalmana, Křesťana, Kamelot i Spirituál kvintet

15.června » iDNES.cz
Folk a jemu blízké žánry rozezní v pátek lesní arboretum ve Vysokém Chvojně. Na pódium tamějšího přírodního amfiteátru zamíří Žalman, Marien, Kamelot či Spirituál kvintet. Další články k tématu: To nepřebolí. „Jeden z nás chybí, ale Marien bude hr...

Folkové Chvojení už podeváté

6.června » ČRo Pardubice
O víkendu 15. - 16. června se v lesním amfiteátru arboreta ve Vysokém Chvojně u Holic uskuteční další ročník tradičního hudebního festivalu Folkové Chvojení. Podtitul Festival člověčí muziky samozřejmě zůstává.

Vyšehraní by dostalo občanku. Oslaví své patnácté narozeniny

27.května » Kultura Deník.cz
Vzpomínkovým koncertem na Wabiho Daňka s názvem Wabi zůstáváš odstartuje v úterý 29. května v 18 hodin 15. ročník Vyšehraní. Bohatý program festivalu divadla a hudby na pražském Vyšehradě potrvá až do 17. června. Letos nese podtitul "Narozeniny".

Kytarista Karel Růžička v pořadu Jak se vám líbí

14.května » Rádio Proglas
Hostem pořadu Jak se vám líbí bude v pátek 25. května 2018 kytarista Karel Růžička. Představí své album Fingerprints.

Wabi, zůstáváš

20.února » Informuji.cz
...patnáct let to vlastně tolik není... WABI, ZŮSTÁVÁŠ písničkový... | Praha 2 - (2018-05-29 18:00:00 - 2018-05-29 00:00:00)

Víkend na Třebíčsku bude opět plný akcí

Třebíčsko - Od pátku do neděle mohou zájemci vyrazit na pohádky, ples, karneval, koncert i valentýnské bruslení.

Zemřel Wabi Daněk. Osada vycházejícího slunce drží smutek

18.listopadu » Hradecký deník
Hradec Králové, Jaroměř - Když ve čtvrtek odešel do folkového nebe populární písničkář Stanislav Wabi Daněk (70), zastihla tato smutná zpráva jeho dlouholetého kamaráda a spoluhráče Miloše Dvořáčka v učebně jaroměřské Základní umělecké školy.

Zemřel Wabi Daněk, autor trampské hymny Rosa na kolejích

17.listopadu » MusicWeb.cz
Ve věku 70 let zemřela významná postava české country Wabi Daněk. Osobnost festivalů Porta, držitel řady ocenění zemřel 16. listopadu po dlouhé nemoci. Skromný bohém, jehož písně definovaly českou tramskou hudební scénu, byl za léta působení oceně...

Antidiskotéka Jiřího Černého o Martě Kubišové v jevišti Divadla Karla Pippicha v Chrudimi

6.listopadu » novinychrudim
Ve čtvrtek 9. listopadu v 19 hodin se v prostoru jeviště Divadla Karla Pippicha v Chrudimi uskuteční poslechový pořad hudebního publicisty Jiřího Černého v pořadu Antidiskotéka Jiřího Černého. Ten bude tentokrát věnován zpěvačce Martě Kubišové, kt...

Tato informační stránka o Miloš Dvořáček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloš Dvořáček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes