Sou Dvořákova

Vztahuje se k

Bábovka mraveniště

30.srpna » ČRo Brno
Jméno dostala tahle bábovka, kterou peče Martina Zemanová ze Zlína, po čokoládové rýži, která se vmíchává do těsta. Pokud hledáte nějakou obměnu klasické dobroty, určitě ji vyzkoušejte.

Bábovka z mikrovlnky

25.dubna » ČRo Brno
Josef Sedláček ze Žeravic dostal recept od své spolužačky, jen ho lehce upravil. Je to recept přesně pro ty situace, kdy je návštěva už skoro za dveřmi a my ji nemáme čím pohostit. Bábovka je totiž hotová raz dva. Stačí mikrovlnka, hrnek, pár suro...

Svatební koláče

6.dubna » ČRo Brno
Koláčky jsou sice svatební, ale hodí se na jakoukoliv sváteční příležitost. Třeba právě jako občerstvení pro velikonoční koledníky a návštěvy. Tento recept vystačí přibližně na 135 kusů.

Celožitný chléb

7.března » ČRo Brno
Pokud hledáte vychytaná a osvědčený recept na vynikající a vláčný chléb, vyzkoušejte tenhle od pekařky Lenky Pikartové z SOŠ Dvořákova ve Znojmě.

Hejtman navštívil Znojemsko, zajímal se o příspěvkové organizace i problémy zemědělců

18.května » Znojmo
Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek při své pondělní návštěvě Znojemska zavítal do Dětského centra Znojmo, navštívil Střední odbornou školu Znojmo Dvořákova, setkal se s vinaři a ovocnáři a zkontroloval stavbu nové záchranářské stanice v are...

Tato informační stránka o Sou Dvořákova zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sou Dvořákova" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes