Vendula Dvořáková

Vztahuje se k

Sběrná místa na tříděný odpad vyznačili i do mapy. V Břeclavi je jich 374

Břeclav – Sběrné nádoby na sklo, papír, plast či použité jedlé oleje. Na 374 sběrných místech v Břeclavi najdou lidé vždy alespoň jednu z nádob na odpad.

Polovina odpadu? Zaplatí jen půlku poplatku za svoz. Radnice motivují ke třídění

31.března » Břeclavský deník
Jižní Morava - Mikulov letos investuje miliony do nových sběrných míst. Radnice měst a obcí motivují obyvatele ke třídění odpadů.

V Břeclavi už funguje STK. Jako v posledním okresním městě Jihomoravského kraje

29.března » Břeclavský deník
Břeclav – Nová stanice technické kontroly funguje už několik dní v břeclavské Lidické ulici. V Břeclavi jako jediném okresním městě v jihomoravském příhraničí chyběla. V Hodoníně i ve Znojmě už delší dobu fungují.

Drnholečtí hasiči získali novou cisternu. Stála šest milionů

28.března » Břeclavský deník
Drnholec – Nahradí dosluhující třicet let staré cisterny. Nový vůz už parkují na stanici drnholečtí hasiči. Stál necelých šest milionů korun.

Změny v krajské radě: Chlupa vystřídal Vojta

2.března » Břeclavský deník
Břeclavsko, Brno – Pro změny v krajské radě se rozhodla po roce a čtvrt fungování koalice Jihomoravského kraje. Jednou z nich je přeobsazení pozice radního zodpovědného za zdravotnictví. Sociálního demokrata Igora Chlupa nahradí od pátku Milan Voj...

V Břeclavi opraví Lipinskou cestu. Kácení stromů zvýší bezpečí cyklistů

1.března » Břeclavský deník
Břeclav – Lipinskou cestu v Kančí oboře v Břeclavi opravují Lesy České republiky na podnět břeclavské radnice. Cestu často používají cyklisté jedoucí do části Charvátská Nová Ves nebo opačně. „Oprava bude spočívat ve stržení nánosů, doplnění prohl...

OBRAZEM: Chemické pokusy i formule 1. Firmy lákaly budoucí zaměstnance

10.listopadu » Břeclavský deník
Břeclav /FOTOGALERIE, VIDEO/ – Z lahve vyšlehne modrý plamen. Různými pokusy, včetně těch s tekutým dusíkem, lákali ve čtvrtek studenti brněnské střední průmyslové školy návštěvníky ke stánku břeclavské firmy Gumotex. „Chemické pokusy naší partner...

Děti z Benešova se učily, jak neskončit pod koly auta

20.dubna » ČtiDoma.cz
Mateřské centrum a benešovští policisté uspořádali dopravně bezpečnostní akci. Děti si odměnu vysloužily znalostí dopravního provozu. Největší radost měly z policejní motorky.

Pardubice znají Mistra výčepního 2015. Uspěl by hospodský z vašeho podniku?

21.března » GastroTrend
V silné konkurenci desítek hostinských regionálního kola soutěže Gambrinus Mistr Výčepní v Pardubicích zaujali ve čtvrtek 12. února porotu svým umem a přístupem nejvíce vítězný Jan Dvořák z přeloučské restaurace U Kynterů, na druhém místě Vendula ...

Tato informační stránka o Vendula Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vendula Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes