Dagmara Dzúrová

Related to

Týden vědy a techniky 2020

16.October » Přírodovědci
Tak jako mnoho jiných akcí i tradiční Týden vědy a techniky se letos přesouvá do virtuálního prostoru.

Biologické čtvrtky v novém semestru on-line

8.October » Přírodovědci
Tradiční přednášky z oblasti (nejen) biologie se letos budou konat pandemii navzdory. Budete je moci sledovat na platfomě Zoom a to v obvyklých časech.

3. diskusní fórum PřF UK k tématu Covid -19

5.October » Přírodovědci
V pořadí třetí diskusní fórum na téma covid-19 proběhne za účasti Jana Černého, Dagmary Dzúrové, Jaroslava Flegra, Karla Drbala, Ivana Hirsche, Rurh Tachezy a Ladislava Machaly.

Hranická propast očima vědců z PřF UK

5.October » Přírodovědci
Hranická propast na severní Moravě je místem, které láká geology a speleology již dlouhou dobu. Na průzkumu tohoto jeskynního systému, se podílela i řada odborníků naší fakulty.

Věda je krásná 2020

5.October » Přírodovědci
Po roční přestávce je tu zpět oblíbená soutěž Věda je krásná, která za pár dní vstoupí do svého již 11. ročníku. Přihlašování bude probíhat od 10. října do 31. října.

3. diskusní fórum PřF UK k tématu Covid -19

V pořadí třetí diskusní fórum na téma covid-19 proběhne za účasti Jana Černého, Dagmary Dzúrové, Jaroslava Flegra, Karla Drbala, Ivana Hirsche, Rurh Tachezy a Ladislava Machaly. Diskuse proběhne online na Facebooku a Youtube PřF UK.

Tato informační stránka o Dagmara Dzúrová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dagmara Dzúrová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes