ElektroPrůmysl.cz

Description:

Multimediální elektro on-line časopis zaměřený na elektrotechniku, automatizaci a nové technologie.

URL:

http://www.elektroprumysl.cz

Catalog:

Tech

Publishes:

7 items/week

Bezkontaktní měření teploty povrchů

4:25
V aktuální době je kontrola kvality jedním z klíčových procesů jakékoliv společnosti. Může se jednat např. o revizi různých rozměrů, funkčnosti výrobku, materiálová konzistence atd.

Řízení osvětlení s LED světelnými zdroji systémem KNX

28.May
V minulosti ještě ne tak příliš vzdálené vyplývalo ze statistik, že např. v oblasti obytných budov se na spotřebě elektrické energie velmi výrazně podílí provoz osvětlení.

Webináře Schmachtl - Jak přinést zlepšení a úspory v oblasti procesní a bezpečnostní automatizace

27.May
Rádi bychom Vás pozvali na první sérii nových webinářů společnosti Schmachtl, ve kterých Vám budeme představovat inovativní produkty od společnosti Leuze, které přináší zlepšení a úspory v oblasti procesní a bezpečnostní automatizace.

Plastové produkty pro ochranu a vedení kabelů od CWS s.r.o.

26.May
Společnost CWS s.r.o. je výrobní firma, která vznikla v roce 1993 a od počátku své činnosti působí v oblasti dodávek materiálů a výrobků, které slouží k vedení a ochraně kabelů.

Podmínky pro umístění kabelové rozvodné skříně do a na hořlavý podklad

25.May
Při osazování celoplastové kabelové skříně na hořlavý podklad odlišného od třídy reakce na oheň A1 dle ČSN EN 13501-1 je nutné za kabelovou skříň instalovat nehořlavou, tepelně izolační desku min. tloušťky 10 mm třídy reakce na oheň A1.

Stejná práce za polovinu času - Porovnání času instalace – QADDY® vs. dřevěné kabelové bubny

24.May
Dřevěné bubny nezměnily svůj vzhled ani funkci již více než 100 let. Manipulace s nimi je náročná, jsou těžké a v případě překlopení téměř neovladatelné. Společnost NKT proto přišla s novým balením instalačních kabelů nkt instal CYKY pod názvem QADDY ® .

Chraňte svou práci i zábavu před výpadkem proudu

23.May
Práci z domova v současné době využívá většina lidí, kterým to jejich zaměstnání dovolí. Protože jde většinou o kancelářské profese, jsou během ní odkázáni na připojení Wi-Fi a kvalitní zdroj elektrické energie.

Vypíná Vám proudových chránič zbytečně?

22.May
Použijte jednomodulové proudové chrániče BONEGA s nadproudovou ochranou (6 kA). V odborné veřejnosti panuje shoda, že ideální ochrana elektrických obvodů nastane, když je každý okruh chráněn samostatným jističem a proudovým chráničem.

Použití, uložení a kladení kabelových vedení

21.May
Druh kabelu se musí volit se zřetelem k prostředí a způsobu uložení, zatěžování, elektromagnetické kompatibilitě a nebezpečným vlivům ostatních vedení. Pokyny pro použití a uložení, týkající se teploty při kladení, úpravy konců a ohybů kabelů, jsou uvedeny v normě pro daný kabel.

Vícekanálové měření elektrické energie

20.May
V dnešní době je kladen stále větší důraz na ekologii a s tím související hospodárné využití elektrické energie potřebné pro výrobu, logistiku, skladování, administrativu, vytápění a všechny další činnosti související s provozem firmy.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes