ElektroPrůmysl.cz

Description:

Multimediální elektro on-line časopis zaměřený na elektrotechniku, automatizaci a nové technologie.

URL:

http://www.elektroprumysl.cz

Catalog:

Tech

Publishes:

9.8 items/week

Thermal Studio − program, který pomáhá automatizovat zpracování termogramů

2:46
Program Thermal Studio nabízí pokročilé dávkové zpracování videa a snímků zjednodušuje pracovní procesy a je dostupné i jako bezplatná zkušební verze.

VX25 nerezová ocel a NEMA 4X - Vylepšeno pro extrémní používání

18.May
Nový rozváděč VX25 nabízí přidanou hodnotu elektrotechnickým společnostem díky svým technickým vlastnostem, snadné montáži a vysokému stupni bezpečnosti. Nyní jsou všechny výhody modelu VX25 k dostání v nerezové oceli a v blízké budoucnosti budou uvolněny ve verzích NEMA 4X.

Využití SW nástroje Design Tool při vývoji a výrobě strojů!

17.May
Jednoduchá a rychlá volba vhodné kombinace servomotoru s planetovou převodovkou? Společnost Timesavers nedávno použil náš softwarový nástroj pro výběr vhodné převodovky pro nový stroj, který bude sloužit k odstraňování otřepů.

Souběh a křižování kabelů v zemi

17.May
Je-li ve stejném výkopu nebo trase více silových kabelů vedle sebe nebo nad či pod sebou, musí být mezi nimi ve všech směrech mezery podle tab. 1. Vzdálenosti podle tab. 1 však neplatí pro sdělovací kabely spojové, pro které je třeba respektovat zvláštní předpisy spojů.

„Interactive“ – EPLAN pořádá virtuální veletrh

16.May
Hlavním zaměřením společnosti EPLAN během „odborného veletrhu na internetu“ bude digitalizace – virtuální veletrh EPLAN se uskuteční 21. května 2019 a během šestnácti hodin živého vysílání pokryje všechna důležitá časová pásma na světě.

AFDD+ jako další krok ve vývoji ochrany před elektrickou poruchou

15.May
Věděli jste, že přibližně 25 % požárů v domácnostech je způsobeno elektrickou poruchou? Inovativní přístroj pro detekci poruchových oblouků 3 v 1 AFDD+ společnosti Eaton se zabudovaným proudovým chráničem s nadproudovou ochranou chrání lidi, věci a majetek před nebezpečím požáru způsobeným obloukovou poruchou.

Danfoss pokračuje v dynamickém růstu a přidává nové technologie

14.May
Společnost Danfoss i nadále vykazuje růst a vysokou úroveň investic do budoucího růstu. V porovnání se silným prvním čtvrtletí roku 2018 vzrostly tržby skupiny o 6 % na 1 563 mil. EUR, což odpovídá 3% nárůstu v místní měně.

Vzdálený přístup k MODBUS zařízením přes SMS a GPRS

14.May
Mnoho moderních průmyslových zařízení v dnešní době disponuje komunikačním rozhraním MODBUS pro výměnu dat s dalšími částmi technologie. Této vlastnosti lze využít pro vzdálené sledování aktuálního stavu či pro obdržení včasné výstrahy v případě nestandardního stavu nebo poruchy technologie.

Opravy a rekonstrukce rozváděčů nn

13.May
V posledních letech probíhají v řadách elektrotechniků poměrně široké diskuze o tom, co a kdo může provádět a měnit ve stávajících provozovaných elektrických rozváděčích nn a jaké důsledky vyplývají z legislativy pro osoby, které do rozváděče nějakým způsobem zasáhnou.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes