Petra Ezzeddine

Vztahuje se k

Výzva k podání abstraktů: Transnacionální migrace: hranice, gender a výzvy pro globální spravedlnost

Časopis Gender a výzkum / Gender and Research vyhlašuje výzvu k podání abstraktů do tematického čísla Transnacionální migrace: hranice, gender a výzvy pro globální spravedlnost, které editorsky připravují Zuzana Uhde a Petra Ezzeddine.

Projekce filmu Ženy od vedle s debatou

20.června » Mezikulturní dialog
Sdružení pro integraci a migraci Vás zve na další veřejnou projekci dokumentárního filmu "Ženy od vedle" režisérky Theodory Remundové.

Globalizujme i sociální práva. Petra Ezzeddine o migrantkách pracujících v českých domácnostech

23.února » Žába na prameni
A ačkoli západní společnost stárne, veřejných služeb nabízejících péči o seniory v různých variantách podle individuálních potřeb také není dostatek. To otevírá prostor pro ženy, které tento typ práce poskytují – a často jde právě o migrantky.

Jak má Česko vnímat uprchlíky? Právnička: Děti jsou vyspělé, ženy oběťmi

1.června » Blesk.cz
Žádní mladí muži s mobily, jak tvrdí protiuprchličtí řečníci. Migrace se feminizuje. Žen mezi migranty je stále více. A to i v rámci institutu sdružování rodin. Přináší to však i problémy. Především pro rodiny samotné. Při debatě v Domě národnostn...
Ilona Švihlíková - Česká ekonomka

Tato informační stránka o Petra Ezzeddine zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Ezzeddine" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes