Jana Fabiánová

Related to

Zrušila svou svatbu

8.October » NašeHvězdy.cz
Zpěvačka JANA FABIÁNOVÁ (40), dcera NADI URBÁNKOVÉ (80), musela svou svatbu s indickým přítelem přeložit, a to kvůli zdravotním problémům v jeho rodině. Měla vybrané šaty, dort, a dokonce už plánovala i poslední detaily. Naneštěstí musela zpěvačka...

Dcera Urbánkové Fabiánová po zrušené veselce: Řekla, jak to teď vypadá!

17.September » Blesk.cz
Dobrá zpráva pro Naďu Urbánkovou (80) a její dceru Janu Fabiánovou (40), která musela odložit svatbu kvůli nehodě v rodině. Její budoucí tchán se už zotavuje po operaci!

Dcera Nadi Urbánkové o smrtí svého otčíma: Psychicky mě týral a dostal mě do dluhů!

13.September » Expres.cz
Nad ztrátou svého otčíma Josefa Havlíka rozhodně truchlit nebude. Ba naopak! Dcera Nadi Urbánkové Jana Fabiánová na plnou pusu prozradila, co si o posledním muži své maminky myslí. A není to nic hezkého! Další články k tématu: Dagmar Havlová jako ...

Urbánková si prošla psychickým terorem, teď už bude mít klid

13.September » Týden.cz
Zemřel poslední manžel Nadi Urbánkové, který týral nejen ji samotnou, ale dokonce i její dceru Janu Fabiánovou, která se nyní rozhodla vyjít s pravdou ven a svého zesnulého otčíma opravdu nešetřila.

Zemřel exmanžel Nadi Urbánkové Havlík: Pět let mě týral a pak... Jana Fabiánová promluvila!

13.September » stars24.cz
Zemřel exmanžel Nadi Urbánkové (80), Čechošvýcar Josef Havlík (†87). Zpěvaččina dcera Jana Fabiánová ale jeho smrti rozhodně nelituje! Dokonce prozradila, že ji několik let týral!

Zemřel exmanžel Nadi Urbánkové: 5 let mě týral, šokuje dcera Fabiánová!

13.September » Blesk.cz
O mrtvých jen dobře? Tím se rozhodně neřídila Jana Fabiánová (40), když na sociální síti informovala o smrti Josefa Havlíka (✝87), posledního manžela své matky Nadi Urbánkové (80).

Zemřel exmanžel Urbánkové Josef Havlík (†87): Byl to tyran!

13.September » Aha!
Jeho smrti nelituje! Dcera Nadi Urbánkové (80) drsně zúčtovala s matčiným posledním manželem, Čechošvýcarem Josefem Havlíkem (†87).

Nehoda a smrt v rodině: Před svatbou dceru Nadi Urbánkové stíhá jedno trápení za druhým

12.September » Super.cz
V těchto dnech by měla zpěvačka Jana Fabiánová (40) prožívat nejkrásnější chvíle svého života. Místo toho ji ale stíhá jedno neštěstí za druhým.

Dcera Urbánkové zrušila svatbu! Může za to vážná nehoda

11.September » Týden.cz
Jana Fabiánová musela zrušit veselku, noční můra všech nastávajících nevěst má ale své opodstatnění. Otec ženicha měl v Indii vážnou nehodu a čeká ho skoro půlroční rekonvalescence, svatba se tak odkládá na jaro 2020!

Dcera Nadi Urbánkové Jana Fabiánová už měla šaty i dort, ale... Svatba se odkládá!

11.September » Blesk.cz
Už si zkoušela svatební šaty, objednala hostinu i dort. Ve vteřině je ale vše jinak. „Z důvodů vážné nehody v rodině mého snoubence jsme bohužel nuceni posunout našisvatbu,“ oznámila zpěvačka Jana Fabiánová (40).

Strach ze zbraní a násilí. Dcera Nadi Urbánkové prodala dům a se snoubencem prchla z USA

3.September » Super.cz
Posledních pár let zkoušela štěstí za velkou louží a v Americe se jí profesně dařilo. Nyní se Jana Fabiánová hodlá představit více českému publiku.

Posledních pět let doprovází na pódiu DJ BoBa: Blondýna, která střídala Bartošovou v Draculovi, se předvede i u nás

2.September » Super.cz
Na konkurzu do spektakulárního vystoupení Czech Cabaret Show se mezi 140 umělci z nejrůznějších uměleckých oborů objevilo i několik známých tváří. Do pražského divadla Royal zavítaly před porotu složenou z režisérky Nikol Prokešové, choreografa Vá...

Tato informační stránka o Jana Fabiánová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Fabiánová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes