15
new stories - click to show

Kamala Farhana

Related to

V oblasti NP Šumava a NP Bavorský les jsou potvrzené dvě vlčí smečky

11.September » QAP.cz
Vlci, kteří zde byli kdysi vyhubeni, se od roku 2015 přirozeně vracejí do oblasti mezi Bavorskem a Čechami. Proces velmi pečlivě sledují zejména odborní pracovníci Správ národních parků Bavorský les a Šumava.

FOTOGALERIE - V Nové Vsi probíhalo testování na koronavirus

11.September » QAP.cz
Desítky obyvatel Nové Vsi u Dobřan přišly na hromadné testování, které začalo ve 14.30 hodin na návsi u Hospůdky na návsi. Starosta obce Miroslav Sedlák koordinoval občany a hlídal rozestupy.

Hráli pohádku pro záchranu kostela - FOTKY a VIDEO!

10.September » QAP.cz
Dobrovolníci ve Kšicích na Tachovsku hráli pohádku z důvodu potřeby opravy tamního kostela Nanebevzetí Panny Marie. Za dvě pohádková představení vybrali patnáct tisíc korun. Ty půjdou na střešní trámy.

Blíží se Benátská noc, tradiční akce ve Lhotě u Plzně

10.September » QAP.cz
Akce pro fajnšmekry a milovníky rockové hudby. Přijeďte prožít do Lhoty super den s muzikou mnoha žánrů a nechte své děti pobavit se. Bude postaráno o celou rodinu.

PMDP opět zavádí automatické otevírání dveří na všech zastávkách

10.September » QAP.cz
Plzeňské městské dopravní podniky opět zavádějí některá opatření proti šíření koronaviru. Reagují tak na stále se zvyšující počet pozitivně testovaných osob v Plzeňském kraji.

Prohlídka některých památek za poloviční cenu

10.September » QAP.cz
Západočeské muzeum v Plzni otevře veřejnosti v sobotu 12. září 2020 v rámci Dnů evropského dědictví (EHD) tři unikátní památky ve své správě za poloviční vstupné.

Privatizaci krajského zdravotnictví nedopustíme, říká lídr ANO Zarzycký

10.September » Plzeň.cz
PR Roman Zarzycký je kandidátem na hejtmana Plzeňského kraje. ANO před čtyřmi roky volby v kraji vyhrálo, skončilo ale v opozici. Pokud by letos uspělo, má jasné plány pro budoucnost. I co se týče zdravotnictví. Jak se Roman Zarzycký, který působí...

Privatizaci krajského zdravotnictví nedopustíme, říká lídr ANO Zarzycký

10.September » QAP.cz
Roman Zarzycký je kandidátem na hejtmana Plzeňského kraje. ANO před čtyřmi roky volby v kraji vyhrálo, skončilo ale v opozici. Pokud by letos uspělo, má jasné plány pro budoucnost. I co se týče zdravotnictví.
Michal Gabriel - Český sochař
Jan Bartošek - Politik za KDU-ČSL
Marian Jurečka - Politik za KDU-ČSL

Tato informační stránka o Kamala Farhana zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kamala Farhana" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes