Štepánka Fingerhutová

Vztahuje se k

Fotostřípky z premiéry hry Až na věky

Mimořádně v neděli 20. května se v Městském divadle uskutečnila předposlední premiéra stávající sezóny, kterou nastudoval režisér Radovan Lipus.

Fotostřípky z premiéry hry Až na věky

Mimořádně v neděli 20. května se v Městském divadle uskutečnila předposlední premiéra stávající sezóny, kterou nastudoval režisér Radovan Lipus.

Předposlední premiéra sezóny už tuto neděli

20. května si v Městském divadle nenechte ujít premiéru milostného thrilleru Až na věky, v němž se do Pardubic navrátil Ladislav Frej.

Ve filmu Bajkeři si zahrála také pardubická Štěpánka Fingerhutová

22.dubna » Orlický deník
Pardubický kraj, Holice - Kino promítající v holickém kulturním domě má v úterý na programu nový český film Bajkeři.

Hvězda Ordinace Fingerhutová už lásku netají! Ukázala sympatického přítele

8.března » Blesk.cz
Půvabná herečka Štěpánka Fingerhutová (21) známá z Ordinace v růžové zahradě 2 už není sama! Poprvé totiž na veřejnosti předvedla svého sympatického přítele!

Štěpánka Fingerhutová alias bláznivá Šárka z Ordinace se pochlubila přítelem: To je ale fešák! FOTO

8.března » Prásk!
Herečka Štěpánka Fingerhutová (21, kteoru si většina diváků pamatuje především jako sestřičku Šárku ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, poprvé do společnosti vyvedla svého přítele. Štěpánku Fingerhutovou si většina lidí pamatuje jako sestřičku...

Šílená Šárka z Ordinace je zamilovaná až po uši: Tohle je přítel krásné herečky, kterou diváci nesnášeli kvůli roli

7.března » Super.cz
Bývalá hvězdička ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Štěpánka Fingerhutová (21), která v seriálu představovala šílenou sestřičku Šárku, je půvabnou dívkou, ale pánové mají smůlu.

Když se sejdou Bach a Händel. Úloha osobností v dějinách

29.listopadu » Opera PLUS
Pardubické divadlo uvede v pátek 1. prosince na Malé scéně hru Paula Barze Mohla to být hvězdná chvíle. Zabývá se pomyslným setkáním … Příspěvek Když se sejdou Bach a Händel. Úloha osobností v dějinách pochází z OperaPlus

Štěpánka Fingerhutová řeší velký PROBLÉM: Režisér mě zabije... Neuvěříte, co provedla!

14.listopadu » Prásk!
Krásná Štepánka Fingerhutová (21) sice v Ordinaci už nějaký čas není, přesto je pracovně dost vytížená. A to se jí teď tak trochu vymstilo! Štěpánka Fingerhutová se v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 představila jako krásná, ale psychicky labil...

Tato informační stránka o Štepánka Fingerhutová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Štepánka Fingerhutová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes